Prodej apartmánů v Chorvatsku

Přáli byste si po ranním probuzení vyhlédnout z okna a pozorovat hladinu moře slévající se na obzoru s oblohou? Něco takového si nemusíte dopřávat jen o dovolené. Stále více Čechů se rozhoduje pro pořízení vlastní nemovitosti u moře. Koupě apartmánu v Chorvatsku patří mezi jejich nejčastější volbu.

» Tip: přejděte na nabídku bytů a apartmánů v Chorvatsku na prodej.  

V posledních letech přibývá zájemců především z tzv. „middle class“, tedy střední třídy. Zatímco dříve si nemovitosti v zahraničí pořizovali především majetní podnikatelé, restituenti nebo úspěšní sportovci, nyní přibývají lidé, kteří chtějí vlastní dům, byt či apartmán v Chorvatsku pro trávení dovolené, ale i prodloužených víkendů v pohodlí vlastní nemovitosti. K Chorvatsku má většina Čechů osobní vztah, jezdí sem pravidelně na dovolenou, navíc pobřeží Jadranu je dopravně dobře dostupné a nechá se na něj dojet autem.

Ceny apartmánů v Chorvatsku v blízkosti mořského pobřeží můžete pořídit již v cenách okolo 100 000 Euro. Rellox v Chorvatsku nabízí jak nové, tak i starší apartmány a byty. Vybírat můžete jak v pevninské části Chorvatska, tak na ostrovech jako Brač, Hvar nebo Ciovo.

V některých případech jsou na prodej i apartmány v rámci větších turistických resortů, kde je možné apartmány v době vlastní nepřítomnosti pronajímat. V současné době cizinci mohou pronajímat výhradně nemovitosti postavené za účelem obchodní činnosti nebo turistického ruchu. Pokud by tedy váš apartmán byl součástí nemovitosti postavené za účelem bydlení, pronajímat byste jej nemohli. Se vstupem Chorvatska do Evropské unie 1. července 2013, ale dojde ke změně legislativy a naši občané budou postaveni na stejnou úroveň s místními, kteří mohou nemovitosti pronajímat bez omezení.

Řešení se ale dá nalézt i pro ty, kteří by chtěli svůj apartmán nabízet k pronájmu již nyní. Jednou z možností je nákup apartmánu, který je dále pronajímán prostřednictvím specializovaných chorvatských agentur. Na ně samozřejmě můžeme zprostředkovat kontakt. Jednodušší variantou je ale koupě apartmánu nacházejícího se v rámci turistického rezortu, kde bude další pronájem včetně všech souvisejících služeb a správy nemovitosti od počátku nastaven.

Pro ilustraci si nyní představme několik projektů, u kterých je možné apartmány v době vlastní nepřítomnosti dále pronajímat.


Reality Chorvatsko5* apartmány Radisson Blu nedaleko Dubrovníku

V rámci jednoho z nejmodernějších rezortů v Dalmácii - pětihvězdičkového hotelu Radisson Blu postaveného v roce 2009 - je k prodeji koncovým vlastníkům určena část apartmánů. Další pronájem je řešený prostřednictvím správcovské společnosti. Kromě krásné pláže rezort nabízí i další služby: restaurace, obchody, sportovní vyžití, spa & wellness atd. » Přejděte na detail nemovitosti

 

Chorvatsko - apartmány na prodejApartmány na prodej na ostrově Brač

K prodeji jsou nabízené nové apartmány v první linii v bezprostřední blízkosti moře. Ke všem apartmánům náleží terasa s nádherným výhledem na moře. Pláž nacházející se přímo před domem je vhodná i pro menší děti. Apartmány jsou vybavené nábytkem. V případě zájmu se o pronájem bytu v době nepřítomnosti majitele postará agentura, která zajistí i komplexní správu nemovitosti. » Prodáno. Navštivte nabídku realit v Chorvatsku a vyberte si jinou nemovitost nebo nás kontaktujte.

 

Nemovitosti ChorvatskoNové apartmány na Hvaru s krásným výhledem na moře

V novém rezidenčním projektu je k dispozici 12 moderních bytů o různých velikostech s jednou nebo dvěma ložnicemi. Ke každému apartmánu náleží vlastní terasa nebo balkon. Přízemní apartmány mají navíc zahrádku o velikosti až 85 metrů čtverečních. Vrchní apartmány jsou koncipovány jako dvoupatrové mezonety s vnitřním schodištěm. Jedna z nejkrásnějších pláží na Hvaru je vzdálena 5 minut chůze. Noví majitelé bytů získají VIP kartu na čerpání zvýhodněných služeb vybraných hotelů na Hvaru, např. slevy do wellness a spa, přístup na soukromé hotelové pláže apod. » Prodáno. Navštivte nabídku realit v Chorvatsku a vyberte si jinou nemovitost nebo nás kontaktujte

Dáváte místo apartmánu či bytu v Chorvatsku přednost koupi domu nebo vily? Pokračujte, prosím, na článek Domy v Chorvatsku na prodej.

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: