Lokality pro nákup nemovitostí na Mallorce

MallorcaMallorca je největší z Baleárský ostrovů, její rozloha je 3640 km2, z čehož 550 km tvoří pobřeží. Leží směrem na Východ od pobřeží španělské pevniny, ve středozemní moři, s přilehlými sousedskými ostrovy Ibiza a Menorca. Ostrov je rozdělený rozsáhlým horským pásmem, brázděným od severovýchodu po jihovýchod.

Největším a zároveň i hlavním městem je Palma de Mallorca. Mallorca je častým cílem turistů a také zájemců o koupi realit. Zájem investorů o koupi nemovitostí se soustředí zejména do jihozápadní části ostrova, která má navíc výhodu blízkosti mezinárodního letiště v Palma de Mallorca.

Přímořská letoviska Santa Ponsa, Puerto Andratx, Camp de Mar či Bendinat nabízejí svým obyvatelům krásné písečné pláže či skalisté pobřeží s výhledem na otevřené moře. Majitelé nemovitostí jistě ocení také kvalitu služeb, které jihovýchodní Mallorca nabízí - několik golfových hřišť, mariny, restaurace a kavárny na pobřeží a obchody. Nemovitosti na Mallorce jsou často situovány v pěší vzdálenosti k moři nebo s výhledem na moře.

» Nabídka nemovitostí na Mallorce

Fotografie

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: