Informace o nákupu realit v Řecku

Zobrazené záznamy: od 1 do 10 (celkem 14)
Stránka: 1 2 »

Domy u moře na prodej

Dům na pláži – to je pro mnoho lidí splnění jejich dávného snu. Jen si to představte: probuzeni ranním sluníčkem se zaposloucháte do šumění moře, nadechnete se zdravého přímořského vzduchu a pohledem zkontrolujete obzor, kde v dálce zahlédnete lodě místních rybářů, kteří hned za úsvitu vyrazili na moře.

11.2.2021 Více

Po stabilizaci zachvátila řecký realitní trh nejistota

Po osmileté krizi se zdálo, že se situace na trhu s řeckými nemovitostmi konečně uklidnila. Ceny měly pomalu začít stoupat a začínal vzrůstat optimismus. Do ekonomiky, a tedy i na realitní trh, se však opět vrátila nejistota.

15.4.2017 Více

Ceny nemovitostí v Řecku hledají dno

Ceny rezidenčních nemovitostí v Řecku se dostaly na dlouhodobé minimum. Podle posledních údajů Řecké národní banky (Bank of Greece) se index cen rezidenčních nemovitostí dostal na nejnižší úroveň od Q3 2008, kdy byly ceny řeckých nemovitostí na vrcholu.

5.1.2017 Více

Domov u moře: zvolíte Evropu, nebo Karibik?

Druhý domov u moře si již pořídily tisíce Čechů a další stále přibývají. Nejoblíbenější zůstávají nemovitosti v Evropě, zájem je ale i o bydlení na Floridě a v Karibiku.

31.7.2016 Více

Realitní trh v Řecku nadále klesá

Za nepříliš pozitivní situaci na řeckém realitním trhu může především nekončící hospodářská krize a přetrvávající sociální nepokoje v zemi.

9.4.2016 Více

Řecké nemovitosti zlevnily. Investice je to ale zrádná

Cena řeckých nemovitostí se od roku 2009 propadla takřka o 40 procent. Rizika při nákupu jsou však velmi vysoká.

6.10.2015 Více

Přibývá Čechů, kteří na penzi odcházejí do zahraničí

Také přemýšlíte o tom, jaké by to bylo užívat si chvíle zaslouženého odpočinku po desítkách odpracovaných let třeba v domku na mořské pláži? Ale nikoliv jen při týdenní dovolené, nýbrž po celý rok, nebo alespoň po jeho významnou část.

22.8.2015 Více

Investice do nemovitostí v Řecku. Příležitost nebo hazard?

Současné problémy Řecka související s aktuální ekonomickou situací, přijetím podmínek ze strany EU i stále hrozícím odchodem z eurozóny či dokonce státním bankrotem plní stránky novin. V návaznosti na předběžně sjednanou dohodu mezi zástupci eurozóny a Řeckem ke dni 13. července 2015 vám přinášíme komentář Jana Rejchy, Managing Directora společnosti Rellox, k současnému vývoji ve vztahu k investicím do řeckých rezidenčních nemovitostí.

15.7.2015 Více

Kam investovat v roce 2014?

Zatímco většina realitních trhů se v uplynulých pěti letech potýkala se zásadními problémy, podle nejnovějších analýz renomovaných agentur se zdá, že některé lokality zaznamenají v nadcházejících letech velmi dynamický růst.

24.6.2014 Více

Čeští penzisté si důchod stále častěji užívají u moře

Němečtí nebo britští senioři se na penzi stěhují do teplých krajin již desítky let. Češi je v poslední době začínají stále více napodobovat. Počet důchodců, kteří celoročně nebo po část roku žijí v zahraničí, během posledních let výrazně vzrostl.

12.5.2014 Více
Zobrazené záznamy: od 1 do 10 (celkem 14)
Stránka: 1 2 »

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: