Lokality pro nákup nemovitostí v Dubaji

DubajDowntown Dubai/Burj Dubai

Nová prestižní oblast v Dubaji, která zahrnuje výstavbu nejvyšší budovy světa a několik dalších navazujících projektů, včetně největšího obchodního centra na světě Dubai Mall s 1000 obchody. Downtown Dubai se nachází v blízkosti budované největší obchodní a business čtvrti Dubai Business Bay, golfového hřiště, závodiště velbloudů, dostihové dráhy atd.

Součástí celého komplexu je veškeré společenské a sportovní vyžití na nejvyšší úrovni, široký výběr světové gastronomie, hlavní obchodní třída, umělé jezero, parky a hřiště.

Dubai Marina

Oblast Dubai Marina, také se říká New Dubai, je nová exkluzivní čtvrt okolo „umělé řeky“ – vodního kanálu dlouhého asi 2 km a širokého 100 – 300 m – podél mořského pobřeží. Oblast je také prezentována jako jedna z nejzdravějších oblastí k bydlení. Marína se nachází v blízkosti obchodních center jako je Internet City, Media City, Knowledge Village apod., kde sídlí mnohé globální firmy, což také zvyšuje atraktivitu místa.

The Palm - Jumeirah

Jeden z nejznámějších projektů výstavby na světě. Projekt, který v roce svého představení 2002 začal období velkých investic do nemovitostí a výstavby v Dubaji. The Palm – Jumeirah je vystavěn na pobřeží Dubaje jako ostrov ve tvaru palmy, který je propojený s pevninou komunikací. Zahrnuje více než 4000 apartmánů a vil, 32 hotelů, včetně Trump Hotel. 75 km písečných pláží a více než 70 národností obyvatel, kteří zde budou žít sezóně i celoročně.

Business Bay

Business Bay se nachází v okolí kanálu Dubai Creek a jedná se o hlavní obchodní čtvrť v Dubaji. Naleznete zde obchodní, kancelářské, ale i obytné prostory. Nechybí ani veškeré služby včetně obchodů, restaurací, butiků, hřišť nebo sportovních zařízení.

Nabídka nemovitostí v Dubaji

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: