Lokality pro nákup nemovitostí v Bulharsku

Sluneční pobřeží

Největší hotelové letovisko v Bulharsku, které vzniklo v roce 1958, se rozkládá 30 km severně od Burgasu. Je to jedna z nejvyhledávanějších oblastí, která vábí dobrými klimatickými podmínkami, nádhernou písečnou pláží pozvolně sestupující do moře a blízkostí historického Neseberu (cca 5 minut autem).

Největším lákadlem jsou zdejší pláže. Deset kilometrů jemného světle zlatého písku, který se pomalu svažuje do moře bez zrádných spodních proudů, jsou přímo stvořené zejména pro ty nejmenší „rekreanty“. Průměrná teplota vzduchu v létě zde dosahuje 29oC a vody 26°C. Kvalitu potvrzuje i udělení prestižního evropského ekologického vyznamenání „Modrá vlajka“. Mimo prostého povalování na písku však má letovisko i vybavení pro aktivity, jako je sportovní potápění, vodní lyžování, surfování, paraglaiding, dumping, jízda na tříkolkách na písečných dunách, jízda na motokárách, minigolf, aquaparky, tenis atd. Výběr sportovního vyžití je opravdu obrovský. A také je zde široký výběr obchodů, restaurací, barů a diskoték.

Důležitým faktorem pro Váš výběr je také skutečnost blízkosti mezinárodního letiště, které se nachází na předměstí města Burgasu. Letiště je vzdáleno od Slunečního Pobřeží cca 20 minut jízdy autem (vzdálenost je asi 30 km).

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: