Zprávy

news rss
Zobrazené záznamy: od 1 do 10 (celkem 467)
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Chorvatsko, nebo Španělsko? Bydlení u moře láká Čechy víc než před pandemií

Zpěvačka Tereza Kerndlová nedávno našla svůj druhý domov na středomořském pobřeží. S manželem si pořídili dům v jihošpanělské oblasti Costa del Sol. „Byla to láska na první pohled,“ napsala Kerndlová na sociální síti. Podle oslovených realitních makléřů se aktuálně u Čechů zvyšuje zájem vlastnit nemovitost u moře, zvláště v Chorvatsku či Španělsku.

8.5.2021 Více

Tereza Kerndlová žije svůj španělský sen. Nahlédněte do její vily na Costa del Sol

Oblíbená česká zpěvačka Tereza Kerndlová si se svým manželem splnila dlouholetý sen. Pořídila si vlastní dům v první linii u moře a pláže ve španělské Esteponě na Costa del Sol. Úžasný výhled na moře si užívá přímo z interiéru, z terasy i z okouzlující středomořské zahrady s bazénem.

29.4.2021 Více

Rakousko se vrací k normálu. Spojte při prohlídce nemovitosti příjemné s užitečným

Rakousko se v polovině května vrátí téměř k normálnímu životu. Od 19. května by se měly otevřít restaurace, hotely nebo kulturní instituce. Ubytovací zařízení budou moci poskytovat služby i zahraničním návštěvníkům.

26.4.2021 Více

Hrozba inflace je zpět. Co nás čeká v roce 2021. A jak reagovat?

Celosvětová pandemie již od loňského roku ohrožuje nejen zdraví lidí, ale i jejich peněženky. S postupující vakcinací lidstvo vyhlíží pověstné světýlko na konci tunelu a návrat k relativně normálnímu životu. Chytří lidé už zároveň přemýšlejí, jaké následky koronavirová pandemie přinese a jak se jim efektivně bránit.

14.4.2021 Více

Čeští chalupáři míří k moři: během pandemie zesílil zájem o nákup dovolenkových nemovitostí v zahraničí

Snídaně na prosluněné terase s výhledem na pláž, v pozadí šumí moře. Přibývá Čechů, kteří chtějí výjevy typické pro letní dovolené zažívat častěji a poohlížejí se po nemovitostech v zahraničí.

11.4.2021 Více

Chcete se dostat v létě do zahraničí? Kupte si tam nemovitost

Vlastní nemovitost v zahraničí neznamená už jen splněný sen. Může posloužit jako vstupenka pro bezstarostnou, časově neomezenou dovolenou. Některé země totiž umožňují majitelům nemovitostí v době pandemie jednodušší vstup do země než obyčejným turistům.

2.4.2021 Více

Tereza Kerndlová: Náš dům má výhled jako z lodi. Tátovi se tu bude líbit

Sympatická zpěvačka Tereza Kerndlová si se svým manželem po 8 letech hledání pořídila vlastní dům snů. V první linii u moře ve španělské Esteponě na Costa del Sol. Jak dům vypadá, co je přimělo ke koupi vlastní nemovitosti a na co se nejvíc těší? Přinášíme exkluzivní rozhovor.

26.3.2021 Více

Investiční apartmány na horách

Na zimní dovolenou vyráží více než polovina obyvatel České republiky. Další na hory vyráží v létě. Napadlo vás při návštěvě některého z horských středisek, že součástí miliardového byznysu, který tento cestovní ruch generuje, můžete být i vy? Nemusíte kupovat hned celý penzion, dostupnější variantou jsou investiční byty a apartmány.

6.3.2021 Více

Prohlédněte si fotky z místa výstavby tropického resortu u oceánu

Výstavba nového luxusního tropického resortu situovaného 50 metrů od pláží Indického oceánu je v plném proudu. Jedná o se rozsáhlý projekt, který bude pokrývat více než 22 hektarů pozemku. Vybrat si můžete z luxusních apartmánů, řadových domů i vil v široké paletě stylu, designu i velikostí.

23.2.2021 Více

Tereza Kerndlová si pořídila dům snů: Exkluzivně o tom, kde a za kolik si žije ve Španělsku

Zpěvačka Tereza Kerndlová (34) se exkluzivně pro eXtra.cz rozpovídala o tom, co předcházelo koupi její nové vily ve Španělsku a jakým potížím při výběru domu čelila.

20.2.2021 Více
Zobrazené záznamy: od 1 do 10 (celkem 467)
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: