Reality a nemovitosti v Rakousku

Nemovitosti v RakouskuUvažujete o nákupu nemovitosti v Rakousku? Společnost Rellox disponuje jedinečnou sítí partnerů, díky které může nabídnout širokou škálu rakouských nemovitostí v nejžádanějších lokalitách po celém Rakousku. K těm patří zejména alpská střediska v blízkosti ledovců. Mimo zimní sezónu se zde můžete věnovat vysokohorské turistice, jízdám na raftu i řadě dalších aktivit včetně golfu. V posledních letech totiž v blízkosti alpských středisek vyrůstají golfová hřiště.

Nemovitosti v Rakousku na prodej

Rakouský realitní trh se vyznačuje mimořádnou stabilitou a pro investory je tudíž lákavý i z hlediska zhodnocení ceny nemovitosti v čase.  Zájem zahraničních kupujících se soustředí především na rekreační nemovitosti v Alpách. Velmi oblíbený je model, kdy majitelé svůj dům či apartmán využívají po část roku pro vlastní potřebu, a ve zbývajícím čase je nemovitost nabízena k dalšímu pronájmu. Výše výnosu se může pohybovat až v úrovni kolem 7 %. O veškerý servis související s provozem nemovitosti a zajištěním pronájmů se přitom postarají specializované agentury. Vše tak probíhá bez jakýchkoliv starostí pro vlastníka apartmánu či chaletu.

Reality Rakousko

V naší databázi si můžete vybírat:

  • ski reality – ski-in/ski-out apartmány, domy, alpské chalety a horské chaty
  • top lokality - nemovitosti v nejexkluzivnějších alpských střediscích Rakouska
  • nemovitosti ve Vídni, Salzburgu a dalších rakouských městech
  • luxusní nemovitosti - vily, domy a byty pro nejnáročnější klientelu
  •  hotely a horské penziony na prodej nebo k dlouhodobému pronájmu
  • golf reality

Rakousko: koupě nemovitosti, financování

Proces koupě nemovitosti se řídí zákony a daňovými předpisy platnými v dané zemi. Podrobnější informace jsme pro vás připravili na stránce Koupě nemovitosti v Rakousku.

Pořízení nemovitosti v zahraničí je obvykle možné financovat hypotékou od zahraniční banky ze země, kde se nemovitosti nachází. Další možností je hypotéka od tuzemské banky. Pro maximální usnadnění nákupu nemovitosti v Rakousku nabízíme ve spolupráci s Oberbank AG, pobočka Česká republika možnost poskytnutí hypotečního úvěru se zástavou ve formě nakupované nemovitosti. Veškeré formality je možné vyřídit v České republice a v češtině je i úvěrová smlouva. Detailnější informace naleznete na stránce Financování nákupu nemovitosti v zahraničí.

Proč Rakousko?

Pro nákup rakouských nemovitostí hovoří dobrá dopravní dostupnost, ideální podmínky pro sportovní vyžití a špičková kvalita služeb.  Nemovitosti jsou vhodné k celoročnímu užívání včetně dalšího pronájmu, díky kterému lze dosáhnout zajímavého výnosu. Občané EU mají při nákupu rakouských realit obdobné postavení jako místní občané a nákupu proto nestojí v cestě žádné administrativní překážky.

Graf: Index cen rezidenčních nemovitostí v Rakousku

Graf: Index cen rezidenčních nemovitostí v Rakousku

Doporučujeme vaší pozornosti

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: