Marketing a podpora prodeje

Firma Rellox realizuje lokálně zaměřené marketingové a prodejní aktivity v České republice, Polsku, Slovensku, Rumunsku, MaďarskuRusku. K maximální efektivitě  využíváme široké škály marketingových a prodejních kanálů.

 • Aktuální databáze potenciálních investorů

  Společnost Rellox eviduje několik set registrovaných potenciálních zájemců o koupi nemovitosti, kterým pravidelně zasíláme novinky a nabídky nemovitostí. Toto je velice cílená možnost oslovit solventní cílovou skupinu potenciálních investorů.
 • Public relations

  Prezentace v médiích formou PR představuje velice efektivní nástroj podpory prodeje. Firma Rellox věnuje PR aktivitám velkou pozornost. Zástupci společnosti Rellox jsou citování v národních i mezinárodních médiích, viz. Napsali o nás.
 • Internet

  Internet patří k nejefektivnějším nástrojům při prodeji nemovitostí. Společnost Rellox se proto intenzivně věnuje využití všech možností, které internet nabízí. Korporátní informace, informace pro developery a informace pro klienty z anglicky hovořících zemí jsou k dispozici na webových stránkách www.rellox.com.

  V každé zemi, kde Rellox obchodně působí (Česká republika, Slovensko, Rusko, Rumunsko, Polsko a  Maďarsko), provozuje Rellox národní webové stránky a další specifické internetové stránky na podporu prodeje nemovitostí ve vybraných lokalitách. Přehled internetových stránek společnosti Rellox podle zemí působnosti:

- Česká republika (www.rellox.cz)
- Slovensko (www.rellox.sk)
- Rusko (www.rellox.ru)
- Polsko (www.rellox.pl)
- Rumunsko (www.rellox.ro)
- Maďarsko (www.rellox.hu)

Kromě vlastních webových projektů využívá společnost Rellox možnost prezentace nemovitostí na oblíbených realitních vyhledávačích v jednotlivých zemích.

Firma Rellox se také výrazně zaměřuje na efektivní marketing na obecných vyhledávačích jako je Google. Naše kampaně na těchto vyhledávačích jsou vždy optimalizované pro danou zemi.

 • Inzerce

  Společnost Rellox inzeruje zahraniční nemovitosti s ohledem na cílovou skupinu ve vybraných médiích:

• celonárodní deníky
• realitní časopisy
• ekonomické časopisy
• společenské časopisy

ukázka inzerce 1
ukázka inzerce 2
ukázka inzerce 3
ukázka inzerce 4
ukázka inzerce 5 
ukázka inzerce 6

 • Sponzoring

  Společnost Rellox je aktivní také v oblasti sponzoringu, který je aktuálně cílený zejména na golf, podrobnější informace naleznete v sekci Sponzoring.

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: