Tiskové zprávy

Zobrazené záznamy: od 1 do 10 (celkem 11)
Stránka: 1 2 »

Španělský trh s nemovitostmi opět na vzestupu

Španělsko bylo pro Evropany po mnoho let oblíbeným místem pro koupi nemovitosti jako rekreačního objektu, či na trvalé bydlení. Krize od roku 2007 omezila nákupy i výstavbu, ale v posledních letech dochází opět k nárůstu.

1.8.2018 Více

Češi stále více vyhledávají zahraniční nemovitosti

Češi stále více vyhledávají zahraniční nemovitosti. Plní si tím své sny – to ukazuje fakt, že většina z nich je kupuje také pro vlastní, byť jen částečné, užití, nejen jako investici. Nejvíc se Češi zajímají o nemovitosti v Rakousku, Chorvatsku, Itálii a Španělsku. Apartmány jsou populárnější než domy či vily. To ukázala studie společnosti Rellox, která je expertem na prodej zahraničních nemovitostí.

10.8.2017 Více

Čeští penzisté si důchod stále častěji užívají u moře

Němečtí nebo britští senioři se na penzi stěhují do teplých krajin již desítky let. Češi je v poslední době začínají stále více napodobovat. Počet důchodců, kteří celoročně nebo po část roku žijí v zahraničí, během posledních let výrazně vzrostl.

12.5.2014 Více

Mírná zima umocnila zájem Čechů o nemovitosti v Alpách

Levněji, než v Krkonoších lze pořídit apartmány v rakouském lyžařském středisku Kaprun. Čechy lákají kvalitnější služby, lepší lyžařské podmínky, ale i možnost pronajmout svoji nemovitost na dobu, kdy ji sami nebudou využívat. Výnos z pronájmu totiž může dosáhnout až 7,5 procenta ročně. Což dělá z rakouských nemovitostí také zajímavou investiční příležitost.

15.1.2014 Více

Zahraniční nemovitosti si můžete pohodlně prohlížet i na mobilních zařízeních

Stále více internetových uživatelů využívá při procházení webových stránek nejrůznějších mobilních zařízení, jako jsou chytré telefony a tablety.

30.11.2013 Více

Rellox navázal spolupráci s renomovanými španělskými developery

Společnost Rellox, specialista na prodej zahraničních realit, se zúčastnila 15. ročníku mezinárodního realitního veletrhu v Madridu, který se konal od 29. května do 1. června 2013.

28.8.2013 Více

Španělsko mění daně, dotkne se to i nemovitostí

Španělská vláda odsouhlasila sérii opatření, která by měla přispět ke snížení rozpočtového schodku. Nechybí mezi nimi zvýšení některých daní a zrušení daňových úlev. Změny se přímo dotknou i sektoru nemovitostí.

14.8.2012 Více

Hlavní viník bankovní krize ve Španělsku? Neprodejný dům u moře!

Praha, 11. června 2012 - Hlavním faktorem vzniku dluhové a bankovní krize ve Španělsku byl realitní sektor. V jakém stavu se nachází dnes? Jak ovlivnil a ovlivňuje bankovní krizi ve Španělsku? A jakým směrem se bude ubírat v budoucnosti?

11.6.2012 Více

Rellox otevírá pobočku v Karlových Varech

rellox_karlovy_vary.jpeg - kopie

Praha, 5. prosince 2011 - Společnost Rellox, lídr na trhu prodeje zahraničních realit, otevřela svoji novou pobočku v Karlových Varech.

5.12.2011 Více

Společnost Rellox je partnerem Tenisového klubu Sparta Praha

Praha, 27. října 2011 - Společnost Rellox je partnerem prestižního Tenisového klubu Sparta Praha, kde se zrodila a trénovala řada tenisových osobností jako Martina Navrátilová, Helena Suková, Jan Kodeš, František Pála, Cyril Suk nebo Hana Mandlíková.

27.10.2011 Více
Zobrazené záznamy: od 1 do 10 (celkem 11)
Stránka: 1 2 »

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: