Tiskové zprávy

Češi stále více vyhledávají zahraniční nemovitosti

Češi stále více vyhledávají zahraniční nemovitosti. Plní si tím své sny – to ukazuje fakt, že většina z nich je kupuje také pro vlastní, byť jen částečné, užití, nejen jako investici. Nejvíc se Češi zajímají o nemovitosti v Rakousku, Chorvatsku, Itálii a Španělsku. Apartmány jsou populárnější než domy či vily. To ukázala studie společnosti Rellox, která je expertem na prodej zahraničních nemovitostí.

10.8.2017 Více

Čeští penzisté si důchod stále častěji užívají u moře

Němečtí nebo britští senioři se na penzi stěhují do teplých krajin již desítky let. Češi je v poslední době začínají stále více napodobovat. Počet důchodců, kteří celoročně nebo po část roku žijí v zahraničí, během posledních let výrazně vzrostl.

12.5.2014 Více

Mírná zima umocnila zájem Čechů o nemovitosti v Alpách

Levněji, než v Krkonoších lze pořídit apartmány v rakouském lyžařském středisku Kaprun. Čechy lákají kvalitnější služby, lepší lyžařské podmínky, ale i možnost pronajmout svoji nemovitost na dobu, kdy ji sami nebudou využívat. Výnos z pronájmu totiž může dosáhnout až 7,5 procenta ročně. Což dělá z rakouských nemovitostí také zajímavou investiční příležitost.

15.1.2014 Více

Zahraniční nemovitosti si můžete pohodlně prohlížet i na mobilních zařízeních

Stále více internetových uživatelů využívá při procházení webových stránek nejrůznějších mobilních zařízení, jako jsou chytré telefony a tablety.

30.11.2013 Více

Rellox navázal spolupráci s renomovanými španělskými developery

Společnost Rellox, specialista na prodej zahraničních realit, se zúčastnila 15. ročníku mezinárodního realitního veletrhu v Madridu, který se konal od 29. května do 1. června 2013.

28.8.2013 Více

Španělsko mění daně, dotkne se to i nemovitostí

Španělská vláda odsouhlasila sérii opatření, která by měla přispět ke snížení rozpočtového schodku. Nechybí mezi nimi zvýšení některých daní a zrušení daňových úlev. Změny se přímo dotknou i sektoru nemovitostí.

14.8.2012 Více

Hlavní viník bankovní krize ve Španělsku? Neprodejný dům u moře!

Praha, 11. června 2012 - Hlavním faktorem vzniku dluhové a bankovní krize ve Španělsku byl realitní sektor. V jakém stavu se nachází dnes? Jak ovlivnil a ovlivňuje bankovní krizi ve Španělsku? A jakým směrem se bude ubírat v budoucnosti?

11.6.2012 Více

Rellox otevírá pobočku v Karlových Varech

rellox_karlovy_vary.jpeg - kopie

Praha, 5. prosince 2011 - Společnost Rellox, lídr na trhu prodeje zahraničních realit, otevřela svoji novou pobočku v Karlových Varech.

5.12.2011 Více

Společnost Rellox je partnerem Tenisového klubu Sparta Praha

Praha, 27. října 2011 - Společnost Rellox je partnerem prestižního Tenisového klubu Sparta Praha, kde se zrodila a trénovala řada tenisových osobností jako Martina Navrátilová, Helena Suková, Jan Kodeš, František Pála, Cyril Suk nebo Hana Mandlíková.

27.10.2011 Více

Při nákupu nemovitostí ve Španělsku ušetříte statisíce

Praha, 24. října 2011 - Španělská vláda snížila DPH pro nákup nových nemovitostí. Až do konce roku zaplatí kupující namísto 8 procent pouze 4 procenta. U nemovitosti, která stojí 200 tisíc eur, bude částka o 8000 eur levnější. Někteří developeři navíc v rámci propagace zaplatí i zbylou část DPH místo kupujícího.

24.10.2011 Více

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: