Lokality pro nákup nemovitostí v USA

Miami

Nejvyhledávanějším místem Floridy je město Miami, které lze označit za kombinaci velkoměsta a přímořské zóny. Miami se svojí historií, uměním ve spojení se zábavou a nádhernou pláží bývá označováno za jedno z nejoblíbenějších míst USA a je americkou prázdninovou destinací číslo jedna. Popularitu tohoto místa odráží stavební boom, který se snaží uspokojit stále rostoucí poptávku po dlouhodobém a trvalém životě u pláže na Floridě. Miami bylo vyhlášeno třetím nejbohatším a zároveň nejčistším městem v USA.

Přirozenou promenádou města je Ocean Drive, táhnoucí se několik kilometrů podél pláže a ve své centrální části připomínající „zlatý věk“ Art Deco. Tato plážová a rekreační část města je nazývaná Miami Beach. Nejjižnější částí Miami Beach je Key Biscayne, které je proslulé koncentrací nejbohatších vrstev obyvatel. Směrem na sever se nachází další vyhlášená a exkluzivní letoviska jako Boca Raton, Delray Beach a West Palm Beach.

Fort Lauderdale

Fort Lauderdale je dalším oblíbeným místem pro rekreaci u moře a písečné pláže. Město nabízí kvalitní a moderní zázemí a služby, srdcem zábavy je promenáda podél pláže s množstvím restaurací, barů a kaváren. Zároveň je Fort Lauderdale protkáno rozsáhlým systémem vodních kanálů s více než stem jachetních přístavů.

Orlando

Orlando je jednou z nejrychleji rostoucích aglomerací v USA. Kromě turistických atrakcí jako Disney World, Sea World a filmových studií společnosti Universal je také častým cílem kongresové turistiky. Vzhledem ke svému růstu přitahuje nové obyvatele a zároveň zájemce o investice do nemovitostí k dalšímu investičnímu využití.

Na západním pobřeží Floridy patří k vyhledávaným lokalitám pro pobyt a koupi nemovitosti střediska jako Naples, Sarasota – Siesta Keys, Cape Coral a další přímořská letoviska.

Florida je navíc zcela ojedinělou destinací pro golf a hráče golfu po celý rok. Vzhledem ke svému podnebí, celoročně příznivým podmínkám a množství golfových hřišť zde mohou golfový nadšenci hrát golf 365 dnů v roce.

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: