Reality a nemovitosti ve Francii

Nemovitosti ve FranciiJen málo zemí na světě toho může nabídnout tolik, co Francie. Nádherná příroda, slavná historie, země plná architektonicky dokonalých staveb, domov všech gurmetů. I to jsou důvody, proč jsou nemovitosti ve Francii mezi investory tak žádané. Při nákupu realit ve Francii můžete vybírat z opravdu bohaté nabídky. Francie nákupu realit zahraničními investory neklade žádné překážky, není proto potřeba se obávat přehnaných byrokratických překážek.

Nemovitosti ve Francii na prodej

Na Azurovém pobřeží můžete vybírat z luxusních nemovitostí v Monacu, Nice, Cannes nebo St. Tropez. Kromě exkluzivních realit je ale i na Francouzské riviéře možné pořídit apartmány již kolem 150 tisíc Eur.

V Savojských Alpách na své nové majitele čekají nemovitosti ve vyhlášených střediscích jako Val d´Isere, Tignes, Les Arc , Courchevel nebo Meribel. A pokud máte rádi slunce i sníh, zaměřte svoji pozornost třeba na nejjižněji situované francouzské lyžařské středisko Valberg. To se nachází pouhou hodinu jízdy od Azurového pobřeží. Po dopoledni stráveném na svahu se ten samý den odpoledne můžete vyhřívat na pláži u Středozemního moře.

Zapomenout nemůžeme ani na nákup nemovitostí v Paříži. V hlavním městě romantiky, módy, dobrého jídla a pití a všech milovníků života vůbec, jsou k dispozici zejména apartmány v centru i dalších atraktivních lokalitách zahrnujících rozvojové příměstské části.

Reality Francie

Z naší nabídky si můžete vybírat mezi:

  • domyapartmány u moře
  • ski nemovitosti – domy, horské chaty a apartmány v Savojských Alpách
  • exkluzivní lokality - nemovitosti v Paříži, v jižní Francii (Azurové pobřeží - Côte-d'Azur), na Korsice
  • luxusní vily, domy a byty pro nejnáročnější klientelu
  • nemovitosti v Paříži, Cannes, Nice, St. Tropez, Lyonu  a dalších francouzských městech
  • golf reality

Francie: koupě nemovitosti, financování

Proces koupě nemovitosti se řídí zákony a daňovými předpisy platnými v dané zemi. Podrobnější informace jsme pro vás připravili na stránce Koupě nemovitosti ve Francii.

Pořízení nemovitosti v zahraničí je obvykle možné financovat hypotékou od zahraniční banky ze země, kde se nemovitosti nachází. Další možností je hypotéka od tuzemské banky. Detailnější informace naleznete na stránce Financování nákupu nemovitosti v zahraničí.

Tip: V případě uvažované investice do realit ve Francii doporučujeme vaší pozornosti možnost výhodné koupě nemovitosti v rámci státem garantovaného programu výstavby nových bytů a jejich následného pronájmu.  Více informací naleznete v článku Lease-back nemovitostí ve Francii.

Proč Francie?

Francie je dlouhodobě nejnavštěvovanější zemí světa. To dává dobrý předpoklad vytíženosti nemovitostí v turisticky atraktivních lokalitách při jejich dalším pronájmu. Podobná situace je i v Paříži, která je dlouhodobě charakteristická akutním převisem poptávky nad nabídkou v případě pronájmů. Francie, země s neopakovatelným kouzlem, je dozajista správnou volbou i pro ty, kteří preferují především vlastní užívání nemovitosti. Ať už dáváte přednost ruchu velkoměsta, nádherně ospalému klidu venkova prosyceného vůní levandule, mořským radovánkám nebo majestátnosti francouzských Alp, země galského kohouta vám všeho nabídne do sytosti.

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: