Byty a apartmány u moře ve Francii na prodej

Bydlení na Francouzské riviéře s výhledem na mořeChtěli byste se nechat probouzet svěžím mořským vánkem, posnídat na terase a po příjemně prožitém dni si večer sednout se sklenkou vynikajícího francouzského vína a zakončit den pohledem na slunce pomalu mizící za obzorem tvořeným nekonečnou mořskou hladinou?

Podobná představa se snadnou může změnit ve skutečnost. Stačí se rozhodnout pro nákup druhého bydlení u moře ve Francii. Pro ty, kteří si chtějí mít co nejméně starostí se správou nemovitosti je ideálním řešením koupě bytu nebo apartmánu. V případě Francie se zájem soustředí především na nemovitosti na Azurovém pobřeží.

Tlačítko

Francouzská riviéra patří k exkluzivním destinacím. V ulicích zdejších měst, na plážích a jachtách kotvících při pobřeží můžete často spatřit některou ze známých osobností ze světa sportu, kultury i byznysu.

Je potřeba počítat s tím, že ceny nemovitostí jsou zde vyšší než ve většině ostatních evropských přímořských destinací. To ale neznamená, že tady není možné pořídit cenově dostupné bydlení. Koupit můžete luxusní rezidence patřící mezi nejdražší nemovitosti na světě, ale třeba i apartmány, jejichž cena začíná již v úrovni kolem 150 000 Euro.

Nejdražší jsou nemovitosti v těsné blízkosti moře v nejprestižnějších střediscích jako je Cannes, St. Tropez, Villefranche Sur Mer nebo Saint Jean Cap Ferrat. Někdy ale stačí popojet jen o pár kilometrů do některého z méně známých středisek, kde lze bydlení pořídit za o poznání příznivější ceny.

Apartmány na Azurovém pobřeží na prodej

Proč se rozhodnout pro nákup apartmánu u moře na Francouzské riviéře

Koupě nemovitosti na Azurovém pobřeží je do značné míry prestižní záležitostí. Côte d’Azur ale stojí za to i z jiných důvodů. Můžete si zde užívat příjemné klima s velkým počtem slunečných dnů, které lze příjemně strávit na některé z pláží více než sto kilometrů dlouhého pobřeží.

Francouzská riviéra je především v hlavní sezoně místem rušného kulturního i společenského života. Můžete navštívit bezpočet muzeí či galerií, zajet si na Velkou cenu Monaka Formule 1 nebo navštívit Mezinárodní filmový festival v Cannes.

Na své si přijdou i milovníci dobrého jídla a pití. Francie je rájem gurmetů a na Azurovém pobřeží najdete celou řadu těch nejlepších restaurací často oceněných i michelinskými hvězdami, ale také menší vinárny a hospůdky, kde budete moci poznávat autentické chutě zdejší kuchyně.

Video: Koupě nemovitosti na Azurovém pobřeží

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: