Nemovitosti ve Villefranche Sur Mer – bydlení pro náročné

Úžasné bydlení v kopcích nad přístavem a neopakovatelná atmosféra starobylého přístavního městečka. To jsou hlavní devizy Villefranche Sur Mer. Městečka, které si oblíbil Jean Cocteau, nyní sem s oblibou jezdí třeba Bono Vox z U2. I proto jsou ve Villefranche Sur Mer k nalezení ty nejdražší rezidence na celém světě.

Již po několik desítek let je Villefranche Sur Mer oblíbenou destinací jak pro rezidenty a turisty, tak díky malebnému okolí také pro světoznámé filmové režiséry.

Resort se nachází v lokalitě mezi městy Nice a Monte Carlo, je tak ideální také pro lidi, kteří pracují ve městech na Azurovém pobřeží a hledají možnost, jak apartmán v centru města vyměnit za pěknou vilu s výhledem na moře. To vedle zájmu zahraničních kupců vytváří značnou poptávku po nemovitostech ve Villefranche Sur Mer.

Villefranche Sur Mer nabízí jedinečnou kombinaci moderních vymožeností a úžasné atmosféry starého rybářského městečka. V okolí se nachází nespočet nádherných pláž a zálivů, po náročném dni je možné strávit příjemný večer v některé ze zdejších kaváren nebo zajít do některé z vynikajících restauracích – vždy je však zaručen naprostý klid a příjemná atmosféra.

Přemýšlíte o pořízení nemovitosti ve Villefranche Sur Mer nebo v některé z dalších destinací na Francouzské riviéře? Podělte se s námi o vaše představy o bydlení na Azurovém pobřeží a my vám pomůžeme s výběrem domu nebo apartmánu, který bude vyhovovat právě vám.

Užitečné odkazy:

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: