Informace o nákupu realit v Dubaji

Zobrazené záznamy: od 1 do 10 (celkem 12)
Stránka: 1 2 »

Saudská Arábie a SAE zavedly DPH

Poprvé v historii země Perského zálivu přistoupily k zavedení DPH. Informace, které jsme avizovali již přibližně před půl rokem, se tak naplnily. V Saudské Arábii a Spojených arabských emirátech od Nového roku vstoupila v platnost daňová revoluce.

18.1.2018 Více

Lepší nabídku nedostanete. K nákupu nemovitosti v Dubaji nyní zdarma elektromobil Tesla!

Zažijte jedinečnou atmosféru tradičního nákupního festivalu Dubai Shopping Festival, který probíhá od 7. prosince 2017 do 27. ledna 2018 a využijte atraktivní slevy.

7.1.2018 Více

Pozemek v Dubai Jumeirah Village na prodej

Developerům a větším investorům si dovolujeme nabídnout ke koupi pozemek v lukrativní části Dubaje - Jumeirah Village Triangle. Pozemek je určený k rezidenční zástavbě.

22.11.2016 Více

Domov u moře: zvolíte Evropu, nebo Karibik?

Druhý domov u moře si již pořídily tisíce Čechů a další stále přibývají. Nejoblíbenější zůstávají nemovitosti v Evropě, zájem je ale i o bydlení na Floridě a v Karibiku.

31.7.2016 Více

Rellox představuje nový web pro zájemce o koupi nemovitosti v Dubaji

Vzhledem ke stále rostoucí poptávce investic do nemovitostí v Dubaji společnost Rellox připravila pro potenciální zájemce nové webové stránky, které naleznete na adrese www.reality-dubaj.cz.

3.10.2015 Více

Přibývá Čechů, kteří na penzi odcházejí do zahraničí

Také přemýšlíte o tom, jaké by to bylo užívat si chvíle zaslouženého odpočinku po desítkách odpracovaných let třeba v domku na mořské pláži? Ale nikoliv jen při týdenní dovolené, nýbrž po celý rok, nebo alespoň po jeho významnou část.

22.8.2015 Více

Dubaj: koupíte nyní, zaplatíte až za rok!

Exkluzivní projekt hotelových a rezidenčních apartmánů Paramount Hotels & Resorts v Dubaji, s ročními výnosy z pronájmu přes 20 %, přináší tuto krátkodobou a výhodnou nabídku.

5.8.2015 Více

Známé osobnosti kupují nemovitosti v Dubaji

Dubaj patří mezi několik málo exkluzivních destinací světa, kde budete mít neobvykle velkou šanci, že mezi vašimi nejbližšími sousedy bude i některá z celosvětově známých osobností.

9.4.2015 Více

Majetková víza do Dubaje zlevnila až o 45 %

Vláda Spojených arabských emirátů významně snižuje cenu majetkových víz pro cizince a to až o 45 %. Tato víza jsou povinná pro všechny majitele nemovitostí ze zahraničí, kteří mají v úmyslu v zemi zůstat dlouhodobě. Informaci přinesl server Emirates 24/7.

27.1.2015 Více

Nemovitosti u moře na prodej

Více než dvě třetiny tuzemských zájemců o koupi nemovitosti v zahraničí touží po nemovitosti u moře. Patříte mezi ně i vy? Vyberte si z nabídky domů a apartmánů v Chorvatsku, Španělsku, Itálii, Francii, Řecku, Bulharsku nebo třeba na Floridě či v Karibiku.

20.4.2013 Více
Zobrazené záznamy: od 1 do 10 (celkem 12)
Stránka: 1 2 »

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: