Investujte tam, kde ostatní tráví dovolenou

Je léto vaše oblíbené období? Už se nemůžete dočkat slunění na pláži a mořských vln, nebo toužíte po aktivním odpočinku u horských jezer či na hřebenech alpských velikánů? Nejezděte sem jen na dovolenou. Investujte tam, kde se cítíte dobře a splňte si své sny.

V naší nabídce najdete apartmány, rodinné domy i hotely v oblasti Evropy, ale i v mnoha exotických destinacích, jako je Mauricius, Kapverdské ostrovy či Dominikánská republika. Investory také potěší nabídka nemovitostí v Dubaji či na Floridě.  
 
Investice do nemovitosti v zahraničí není jen bezpečným uložením finančních prostředků. Je to příležitost žít jinak. Vytváří místo pro úžasné zážitky, místo netradičních setkání se svými přáteli, místo pro perfektní čas strávený se svou rodinou.

Jste aktivní sportovec a vyhledáváte vhodná místa pro horskou cyklistiku, horolezectví, golf či plavání? Nebo máte rodinu s malými dětmi a toužíte mít domácí zázemí u moře? Či jste typ, který si potrpí na luxusní prostředí a služby na vynikající úrovni? Přinášíme několik tipů, ze kterých si vybere každý.

Kontaktujte nás. Rádi vám s výběrem poradíme.

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: