Reality a nemovitosti na Slovensku

Po zániku Československa jsme si museli zvyknout, že se ze Slovenska stalo zahraničí. Nic to ale nezměnilo na atraktivitě této krásné země, kterou stále více Čechů začíná vnímat jako zajímavou i z hlediska možné investice do realit.

Nádherná příroda, termální lázně, horské obce s tradiční architekturou, kvalitní lyžařské resorty. To vše máte díky krátké dojezdové vzdálenosti takřka na dosah. Neexistující jazyková bariéra včetně tradiční náklonosti obou národů, ale také příznivější ceny nemovitostí v porovnání s alpskými středisky ve Francii, Itálii, Švýcarsku nebo Rakousku. To je jen pár argumentů proč se vyplatí o koupi druhého bydlení na Slovensku uvažovat.

Nemovitosti na Slovensku na prodej

Češi se na Slovensku cítí prakticky jako doma, ale protože Slováci již nějaký rok platí Eurem, přinese případná investice i žádanou měnovou diverzifikaci v rámci vlastnického portfolia. Zájem zahraničních kupců se kromě Bratislavy soustředí především na Nízké a Vysoké Tatry. I zde existují projekty, kde můžete nemovitost vedle vlastního užívání také pronajímat. S veškerým servisem a bez starostí pro majitele.

» Nabídka nemovitostí na Slovensku

Nemovitosti v Tatrách

Přemýšlíte o pořízení prémiové nemovitosti ve slovenských Tatrách? V naší nabídce naleznete horské apartmány ale i chalety nebo horské chaty v těch nejkrásnějších koutech Slovenska. Rekreační nemovitosti v rámci nejlepších lyžařských středisek. Mezi ně patří Liptovský Mikuláš, Liptovský Ján, Jasná nebo prestižní Donovaly.

Nespornou výhodou tatranských horských středisek je jejich dvou sezónnost. Tatry v zimě lákají lyžaře stejně jako v létě turisty, kteří se vydávají poznávat zdejší přírodní krásy, gastronomii nebo třeba zdejší termální lázně.

Koupě nemovitosti na Slovensku, financování

Proces koupě nemovitosti se řídí zákony a daňovými předpisy dle platné slovenské legislativy. Celým procesem koupě nemovitosti vás bezpečně provedeme. Češi jako občané EU nejsou při nákupu nemovitostí na Slovensku nijak zásadně omezováni. Výhodou také je, že se zde neplatí neplatí ani daň z nabytí, ani daň dědická či darovací.

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: