Reality a nemovitosti v Itálii

Nemovitosti v ItáliiNemovitosti v Itálii mohou být správnou volbou pro milovníky slunce i sněhu. Kouzelné Toskánsko, ski nemovitosti a apartmány v Alpách, domy a byty ve městech jako je Řím, Milán či Florencie. A samozřejmě vily a apartmány u moře – na adriatickém pobřeží, Ligurské riviéře nebo na Sardinii.

Italské Alpy lákají na skvělé sněhové podmínky. Dolomity Superski, sdružující 12 špičkových lyžařských středisek, jsou pravým rájem, kde si zimní dovolenou můžete užít z pohodlí vlastního apartmánu. Menší zařízený apartmán můžete pořídit za cenu od přibližně 70.000 EUR, samostatné domy začínají přibližně na 350.000 EUR.

Nemovitosti v Itálii na prodej

Italský realitní trh je pro zahraniční investory velmi lákavý a prodeje nemovitostí začaly růst především s rozvojem jednotného evropského trhu. Itálie láká pohodovým životním stylem a nabízí zájemcům o koupi širokou škálu nemovitostí. Luxusní nemovitosti v Toskánsku, charakteristické svým rustikálním stylem, mají často i vlastní vinici a lákají tak na možnost výroby vlastního vína. V Toskánsku a na Sardinii je navíc omezena nová výstavba, což může znamenat solidní perspektivu zhodnocení nemovitosti.

Mezi nejlepší místa pro život se v různých žebříčcích dlouhodobě řadí oblast u italsko-švýcarských hranic v okolí romantických jezer jako Lago di Garda, Lago Maggiore nebo Lago di Como. Zvolit ale můžete i nemovitosti u moře v nižší cenové hladině – na Adriatické nebo Ligurské riviéře.

Reality Itálie

V naší databázi si můžete vybírat:

Itálie: koupě nemovitosti, financování

Proces koupě nemovitosti se vždy řídí zákony a daňovými předpisy platnými v dané zemi. Podrobnější informace jsme pro vás připravili na stránce Koupě nemovitosti v Itálii.

Pořízení nemovitosti v zahraničí je obvykle možné financovat hypotékou od zahraniční banky ze země, kde se nemovitosti nachází. Další možností je hypotéka od tuzemské banky. Detailnější informace naleznete na stránce Financování nákupu nemovitosti v zahraničí.

Proč Itálie?

La dolce vita – pokud si chcete života užívat plnými doušky, je pro vás Itálie jako stvořená. Země, do které se zamilujete pro její krásu a neopakovatelné kouzlo. Skvělé jídlo a víno, kultura, historie, móda a umění, to vše přitahuje nejen turisty, ale i investory do nemovitostí z celého světa. Itálie jim může nabídnout široké spektrum realit v různých cenových relacích v celé řadě atraktivních lokalit.

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: