Nemovitosti na Adriatickém pobřeží

Adriatické pobřežíCeny apartmánů 1+1 u Jaderského moře, např. oblast Lignana, začínají na úrovni cca 150 000 až 200 000 Eur.

» Nabídka nemovitostí na Adriatickém pobřeží  

O lokalitě

Adriatická riviéra je oblast při pobřeží Jaderského moře rozkládající se mezi městy Benátky a Ancona. Je jednou z nejstarších a nejoblíbenějších turistických oblastí. Důvodem její oblíbenosti je snadná dopravní dostupnost, nízké ceny a krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Právě pozvolný vstup do vody a pláže plné mušlí jsou lákadlem pro rodiny s dětmi. Výborně vybavená letoviska jako Rimini a Lido di Jesolo nabízí mnoho příležitostí, jak si užít dovolenou.

Rimini, město s historií sahající až do roku 268 před naším letopočtem, je jedním z nejvýznamnějších sídel na pobřeží Jaderského moře. Toto letovisko se proslavilo již v polovině devatenáctého století a dnes je se svou 15 kilometrů dlouhou pláží, více než tisícovkou hotelů a nesčetnými bary, restauracemi a kluby velmi oblíbenou destinací pro turisty z celé Evropy. V Rimini se dále nachází mnoho památek, které stojí za vidění – například katedrála Tempio Malatestiano, Tiberiův most z roku 21 a nádherný Augustův oblouk.

Lido di Jesolo je další oblíbenou destinací – nachází se několik kilometrů severně od Benátek. Je navštěvována pro své dlouhé pláže, klidné moře a snadnou dostupnost. Právě oblast okolo města Jesolo je pro Českou republiku nejbližším teplým mořem. Nízké ceny a dobrá vybavenost zdejších středisek jsou dalším příjemným pozitivem.

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: