Příjem z pronájmu nemovitosti

Společnost Rellox se zaměřuje primárně na zprostředkování investice do nemovitostí v turisticky oblíbených oblastech, kde je možné nemovitost pronajímat turistům na bázi krátkodobých (většinou týdenních) pronájmů, nebo ve velkých městech, kde je možné nemovitosti pronajímat na bázi dlouhodobých pronájmů.

Dlouhodobý pronájem

Dlouhodobý pronájem je aplikovaný zejména ve velkých městech, jako je např. Berlín, Londýn, Vídeň, Paříž, New York apod. Majitel nemovitosti může svoji nemovitost pronajmout dlouhodobě (až na několik let) se smluvní garancí měsíčních příjmů z pronájmu. Vlastník nemovitosti standardně také dostává kauci od nájemce pro zabezpečení rizik. Jedná se tedy o poměrně bezpečnou investici.

Pronájem turistům - garantovaný výnos z pronájmu

U vybraných projektů je nastavený tour-operátor, který všechny jednotky v rámci daného komplexu pronajímá turistům na bázi týdenních pobytů.  Tour-operátor smluvně garantuje výnos z pronájmu s možností pro vlastníka nemovitost zároveň částečně využívat. Riziko obsazenosti nemovitosti je tedy zcela na daném tour-operátorovi. Tato investiční příležitost je aplikována zejména u nových projektů a poskytuje investorům několik výhodných podmínek investice:

  • Roční výnosy až cca 6 % z kupní ceny nemovitosti.
  • Smluvně garantovaný výnos na období 3 až 20 let.
  • Možnost automatického odpočtu DPH z kupní ceny nemovitosti, tzn. investor ušetří při vstupní investici až cca 20 % ze základní kupní ceny nemovitosti (pozn.: DPH je různé pro jednotlivé země).
  • Možnost využívat nemovitost několik týdnů v roce.
  • Komplexní servis se správou a pronájmem nemovitosti bez starostí pro investora.

Pronájem turistům - Flexibilní výnos z pronájmu

U vybraných projektů a nemovitostí nabízí společnost Rellox možnost výnosů z pronájmu na základě reálné obsazenosti (výtěžnosti) nemovitosti. O další pronájem nemovitosti se stará specializovaná agentura a investor může svoji nemovitost zároveň užívat v rozsahu dle svého přání. Konečné roční výnosy pro investora tedy závisí na předchozí dohodě investora s pronajímatelem a na realizované obsazenosti. Pro investora z této investiční příležitosti vyplývá několik výhod:

  • Flexibilita při pronájmu nemovitosti a vlastního využívání.
  • Smluvně neomezená maximální výše výnosů.
  • U některých nových projektů možnost vrácení DPH z kupní ceny nemovitosti (nutno konzultovat u konkrétních projektů).
  • U některých nových projektů je nastavený komplexní servis se správou a pronájmem nemovitosti bez starostí pro investora.

Pro více informací o možnostech investic s příjmem z dalšího pronájmu nás prosím kontaktujte.

Nabídka vybraných investičních příležitostí s příjmem z pronájmu.

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: