Napsali o nás

Zobrazené záznamy: od 1 do 10 (celkem 89)
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »

Ciao bella. Kupte si vilu na vinici v Toskánsku za cenu garsonky v Praze

Uvažujete o vlastním místě na slunci? Forbes bude v letním realitním seriálu postupně mapovat trhy (nejen) na jihu Evropy a provede vás jejich specifiky.

15.6.2021 Více

Chorvatsko, nebo Španělsko? Bydlení u moře láká Čechy víc než před pandemií

Zpěvačka Tereza Kerndlová nedávno našla svůj druhý domov na středomořském pobřeží. S manželem si pořídili dům v jihošpanělské oblasti Costa del Sol. „Byla to láska na první pohled,“ napsala Kerndlová na sociální síti. Podle oslovených realitních makléřů se aktuálně u Čechů zvyšuje zájem vlastnit nemovitost u moře, zvláště v Chorvatsku či Španělsku.

8.5.2021 Více

Tereza Kerndlová žije svůj španělský sen. Nahlédněte do její vily na Costa del Sol

Oblíbená česká zpěvačka Tereza Kerndlová si se svým manželem splnila dlouholetý sen. Pořídila si vlastní dům v první linii u moře a pláže ve španělské Esteponě na Costa del Sol. Úžasný výhled na moře si užívá přímo z interiéru, z terasy i z okouzlující středomořské zahrady s bazénem.

29.4.2021 Více

Čeští chalupáři míří k moři: během pandemie zesílil zájem o nákup dovolenkových nemovitostí v zahraničí

Snídaně na prosluněné terase s výhledem na pláž, v pozadí šumí moře. Přibývá Čechů, kteří chtějí výjevy typické pro letní dovolené zažívat častěji a poohlížejí se po nemovitostech v zahraničí.

11.4.2021 Více

Tereza Kerndlová si pořídila dům snů: Exkluzivně o tom, kde a za kolik si žije ve Španělsku

Zpěvačka Tereza Kerndlová (34) se exkluzivně pro eXtra.cz rozpovídala o tom, co předcházelo koupi její nové vily ve Španělsku a jakým potížím při výběru domu čelila.

20.2.2021 Více

Pandemie má vliv i na ceny nemovitostí

Pandemie má vliv i na ceny nemovitostí zejména v zahraničí. Češi si toho všimli a tak je nakupují. Je to pro ně investice, ale i možnost vlastnit apartmán, dům nebo chatu v cizině.

17.1.2021 Více

Zell am See, dobrá adresa, které ještě pomůže propojení v obřím lyžařském klastru s Kaprunem

Kvalita po celý rok, tak by se dal s maximální stručností popsat život na březích jezera Zeller See, ležícího zhruba 100 kilometrů za Salcburkem. Jistě, pro každého může kvalita znamenat něco trochu jiného, tady však panuje vzácná shoda.

25.8.2020 Více

Investují Češi do zimních nemovitostí v zahraničí?

Reality pořizované ne za účelem vlastního užívání, ale následného pronájmu jsou v Česku stále oblíbenější úschovnou peněz. Počínají si čeští kupci podobně i za hranicemi?

13.2.2020 Více

Těžké časy střadatelů. Nechat peníze na účtu se nevyplatí ani v roce 2020, kam investovat?

Investoři by se měli připravit na složitější časy. Zatímco loni bylo větší umění peníze prodělat než zhodnotit, rok 2020 podle odhadů analytiků přinese větší výzvu. Jistotou ale je, že nechat své jmění ležet na bankovním účtu se nevyplatí ani letos.

9.1.2020 Více

Na ledovci jako v Praze

Koupíme si apartmán v Alpách nebo u moře. Počet Čechů, kteří investují do nemovitostí v cizině, stále roste. Nejpopulárnější zemí je Rakousko, následují Španělsko a Chorvatsko. Ceny za metr se přitom u zahraničních nemovitostí nijak zvlášť neliší od těch pražských.

19.11.2019 Více
Zobrazené záznamy: od 1 do 10 (celkem 89)
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: