Reality a nemovitosti Paříž

Nemovitosti v PažížiVelmi dobré vyhlídky návratnosti investic a nízká investiční rizika. To jsou podle investorů největší lákadla pro nákup nemovitosti v Paříži.

Paříž patří mezi nejnavštěvovanější města světa. Velké množství lidí sem vedle turistiky přijíždí také za studiem. V Paříži mají centrály nebo zastoupení významné společnosti jako BNP Paribas, Société Générale, Areva, Total nebo Électricité de France. Výrobní závody zde postavily obě nejvýznamnější francouzské automobilky Renault i PSA Peugeot Citroën. Paříž je kromě domácích vládních orgánů také sídlem mezinárodních institucí jako OECD - Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj nebo UNESCO - Organizace OSN pro výchovu, vědu a kulturu. To vše vytváří prostor pro poptávku po nejrůznějších typech bydlení.

Koupě nemovitosti v Paříži za účelem jejího dalšího pronájmu je velmi perspektivní. V Paříži je totiž dlouhodobě obrovský nedostatek bytů. Experti odhadují, že do roku 2030 dosáhne poptávka po bytech v hlavním městě Francie až hranice 1,5 milionu. O pronájmy je proto v Paříži velký zájem a majitelé bytů si mezi zájemci o pronájem mohou vybírat.

Francouzský realitní trh je navíc specifický možností investic do lease-back projektů. Investor v takovém případě získává garanci příjmu z pronájmu na období obvykle v rozmezí od dvou do deseti let. Výnos se většinou pohybuje mezi 3 až 5 % z kupní ceny nemovitosti. Výhodou je možnost vrácení DPH z kupní ceny nemovitosti.

Nemovitosti v Paříži na prodej

  • Byty a apartmány.
  • Developerské projekty.
  • Investiční příležitosti.

Základní informace o Paříži:

  • Počet obyvatel:  cca 2 500 000 (dalších 10 000 000 v tzv. Velké Paříži)
  • Rozloha: 105.4 km²

Fotografie

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: