Domy ve Francii na prodej

Dům ve FranciiKoupě domu ve Francii nemusí být jen sen. Vlastní nemovitost vám umožní vychutnat si léto na Azurovém pobřeží plnými doušky. Nebo dáte přednost horské chatě v Savojských Alpách? Či vás snad láká představa „babího léta“, kdy se v podvečer uvelebíte do křesla k praskajícímu krbu a budete usrkávat dobré víno ve vaší usedlosti někde na francouzském venkově?

» Podívejte se na nabídku domů na prodej ve Francii
» Nabídka všech nemovitostí ve Francii

Podobný sen se již změnil v realitu pro celou řadu cizinců. Chcete-li uniknout před každodenním shonem, bude pro vás Francie to pravé místo.

K nejžádanějším patří pochopitelně nemovitosti v jižní Francii. Dům na Azurovém pobřeží si ostatně pořídila i celá řada celebrit. A ty ostatní jezdí na Francouzskou riviéru alespoň na dovolenou. Dlouhé písečné pláže, příjemné podnebí, vynikající restaurace s nabídkou toho nejlepšího vína, neopakovatelná atmosféra jižní Francie. Pokračovat ve výčtu zdejších lákadel bychom mohli ještě dlouho.

Cannes, Nice, Saint-Tropez, Antibes. To jsou jen některé z vyhlášených středisek na Azurovém pobřeží. Nabídka luxusních domů v blízkosti moře je zde opravdu bohatá. Kromě exkluzivních rezidencí s cenami v řádu milionů Eur, je ale možné pořídit i zde skromnější dům za přijatelnou cenu. V každém případě ale platí, že Azurové pobřeží patří mezi evropské top lokality a tomu odpovídají i ceny realit.

Fotografie

Nemovitosti ve Francii
Nemovitosti ve Francii

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: