Rellox navázal spolupráci s renomovanými španělskými developery

Společnost Rellox, specialista na prodej zahraničních realit, se zúčastnila 15. ročníku mezinárodního realitního veletrhu v Madridu, který se konal od 29. května do 1. června 2013. Na našem stánku jsme prezentovali realitní investiční příležitosti v Evropě – zejména v Rakousku, Švýcarsku, Německu, ale také v dalších zemích. Zájem ze strany španělských investorů o investice ve stabilních realitních trzích v Evropě byl značný.

Rellox zároveň navázal nová strategická partnerství s renomovanými španělskými developery. Získali jsme výhradní obchodní zastoupení pro prodej ve střední a východní Evropě. Můžeme tak exkluzivně nabídnout našim klientům nové rezidenční projekty přímo u moře v oblíbených regionech Španělska, jako např. Costa Blanca, Costa Almería, Costa del Sol a jiné. Nové partnery z řad developerů jsme si pečlivě vybírali. Jedná se o renomované a stabilní firmy s kvalitními projekty v dobrých lokalitách. Tento faktor je velmi důležitý zejména pro naše klienty, protože španělský realitní trh je přeplněný nekvalitními a problémovými nemovitostmi.

Společnost Rellox se specializuje na prodej zahraničních realit a působí v sedmi zemích Evropy – Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rusko, Rumunsko a Španělsko.

Fotografie

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: