Domy u moře na prodej

Dům na pláži – to je pro mnoho lidí splnění jejich dávného snu. Jen si to představte: probuzeni ranním sluníčkem se zaposloucháte do šumění moře, nadechnete se zdravého přímořského vzduchu a pohledem zkontrolujete obzor, kde v dálce zahlédnete lodě místních rybářů, kteří hned za úsvitu vyrazili na moře.

Rychlý rozcestník - nabídka nemovitostí:

» Domy u moře
» Apartmány u moře

Proč ale zůstávat jen u snění. Vlastní dům či vila v některé z přímořských lokalit již pro Čechy dávno není ničím výjimečným. Nákup nemovitosti probíhá podle zákonů platných v zemi nákupu. Oproti tuzemsku může mít určitá specifika, vyplatí se proto spolehnout se na služby specializované realitní kanceláře jako je Rellox.

Nákup nemovitosti u moře

Při nákupu zahraniční nemovitosti bychom měli postupovat obdobným způsobem jako v Česku. Vyplatí se pečlivý výběr, při kterém bychom se měli především zamyslet, jakým způsobem chceme nemovitost využívat. Kolik času zde hodláme trávit, zda ji chceme využívat výhradně pro vlastní potřebu, nebo ji nabízet také k dalšímu pronájmu. Někteří klienti mají od počátku jasno, v které zemi chtějí nemovitost koupit. Ostatní by při rozhodování měli přihlédnout k výše uvedeným skutečnostem, ale i k dopravní dostupnosti a dalším faktorům.

Informace o způsobech financování naleznete na samostatné stránce. Zastavme se ale ještě u možnosti dalšího pronájmu. Zejména pro majitele nemovitostí, kteří je neplánují trvale využívat, je to velmi oblíbená varianta. O veškerý servis a služby spojené s pronajímáním se postarají specializované agentury. Vlastník domu či apartmánu inkasuje výnos, aniž by se musel o cokoliv starat. Kombinace vlastního užívání s dalším pronájmem se využívá především u novějších nemovitostí v rámci vybraných rezidenčních nebo developerských projektů.

Při pořízení domu v zahraničí je potřeba myslet i na to, že nákupem nemovitosti výdaje nekončí. Stejně jako v tuzemsku bude potřeba platit za služby, energie apod. Zapomenout nelze ani různé administrativní poplatky a daně.

Nejvyhledávanější destinace pro nákup domu či vily u moře

Největšímu zájmu se pochopitelně těší především evropské destinace, které jsou dopravně nejdostupnější. Z mimoevropských pak jednoznačně dominuje Karibik, Florida a vybrané atraktivní lokality jako např. Mauritius.

Domy v  Chorvatsku na prodejChorvatsko

Dům na pobřeží Jadranu patří pro Čechy mezi nejčastější volby. Pro Chorvatsko hovoří snadná dopravní dostupnost autem i letecky, vcelku příznivé ceny nemovitostí, nádherná příroda a čisté moře. Do značné míry zde odpadá i jazyková bariéra. K dispozici jsou domy v pevninské části Chorvatska i na ostrovech. » Nabídka nemovitostí v Chorvatsku.


 

Domy a vily ve ŠpanělskuŠpanělsko

Ceny domů ve Španělsku dlouho raketově rostly. Po prudkém cenovém pádu v důsledku realitní krize se pokles cen v turisticky atraktivních lokalitách zastavil a je možné zde pořídit nemovitosti za zajímavé ceny. Kromě pevninské části Španělska jsou vyhledávané také domy na Mallorce, Menorce nebo Kanárských ostrovech. » Nabídka nemovitostí ve Španělsku.


 

Domy v ItáliiItálie

Itálie nabízí širokou paletu nemovitostí v různých cenových relacích. Bohatý je i věběr lokalit - od nemovitostí na adriatickém pobřeží, přes Ligurii, Toskánsko, ale i jižní části země. Vyhledávaný je i ostrov Sardinie. Např. v Toskánsku je možné nakoupit s domem často i vinici, kde můžete produkovat vlastní víno.  » Nabídka nemovitostí v Itálii.


 

Domy ve FranciiFrancie

Azurové pobřeží patří mezi exkluzivní evropské destinace. Pořídit si zde můžete skutečně luxusní vily v charakteristickém středomořském stylu. Koupit se ale nechají i cenově přijatelnější domky na francouzském venkově. pokud jste podlehli kouzlu Francie, je pro vás Cote d' Azur správnou volbou. » Nabídka nemovitostí ve Francii.


 

Nemovitosti v Dominikánské republiceDominikánská republika

Karibik patří mezi mimoevropskými destinacemi k nejoblíbenějším. Preferují jej především ti, kteří zde plánují dlouhodobější pobyty. Dominikánská republika neklade nákupu realit cizinci žádné překážky. V zajímavých cenových relacích si zde můžete pořídit dům v charakteristickém karibském stylu. » Nabídka nemovitostí v Dominikánské republice.


 

Domy na FloriděFlorida

V rámci Spojených států amerických patří Florida z pohledu zahraničních investorů k nejvyhledávanějším. Ostatně za teplem se sem často stěhují i samotní Američané. Pořídit zde můžete rodinné domy za překvapivě nízké ceny, ale i exkluzivní nemovitosti splňující nároky toho nejluxusnějšího bydlení. » Nabídka nemovitostí v USA.


 

Nemovitosti na MauritiuMauritius

Ostrovní stát v Indickém oceánu bývá často označován za ráj na zemi - slunce, čirý oceán, nádherné pláže. V nabídce naleznete například vily v exkluzivních golfových resortech i přímo u mořského pobřeží. Nízké daňové sazby činí z ostrova lákavý přístav pro investory. » Nabídka nemovitostí na Mauriciu.


Máte zájem o nákup domu, vily či jiné nemovitosti u moře? Kontaktujte nás, rádi vám s výběrem pomůžeme.

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: