Apartmánový resort jen 200 metrů od moře

Referenční číslo: MB19927
Země: Chorvatsko
Region: Šibenik
Město: Sovlje
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 90.91 m2 - 94.12 m2
 
Cena:
234.093 € - 242.359 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Představujeme nový apartmánový resort na pobřeží Jadranu pouhých 200 metrů od moře. K apartmánům náleží 2 bazény a udržovaná zahrada. Prodávají se včetně kompletního vybavení. V případě zájmu je možné nechat apartmány pronajímat a získávat smluvně garantovaný příjem z pronájmu 5 %.


Umístění resortu

Resort se nachází v Sovlje, městečku Šibenicko-kninské župy na pobřeží Jaderského moře v Chorvatsku. Sovlje se nachází nedaleko Tribunji, živé a turisticky oblíbené destinace v blízkosti světově proslulých národních parků Krka, Kornati, přírodního parku Vransko Jezero a dalších. Milovníky kultury a historie potěší blízkost měst Vodice, Šibenik a Skradin. Oblast nabízí typické středomořské podnebí s horkými a suchými léty a mírnými a vlhkými zimami.


Dobrá dostupnost

Sovlje je umístěno mezi Zadarem a Splitem, městy s mezinárodními letišti, která nabízí spojení z mnoha evropských měst. Z Prahy se dostanete do Splitu celoročně přímou leteckou linkou, do Zadaru jsou přímé linky z Prahy zavedeny v letní sezóně. Obě letiště jsou přibližně hodinu jízdy autem od Sovlje.

Pro ty, kteří preferují cestování autem, potěší moderní dálnice A1, kterou se pohodlně dostane až k exitu na Vodice a po 18 km dorazíte k vašemu chorvatskému domovu. Celková vzdálenost z Prahy je 1009 km a zabere přibližně 10,5 hodiny jízdy.


Nové apartmány u moře

Nový resort celkem 42 luxusních apartmánů se nachází pouhých 200 metrů od moře. Jedná se o bezpečné, klidné a tiché místo, obklopené většinou rodinnými a rekreačními domy. První fází projektu je rekonstrukce tří stávajících budov s 15 apartmány a sklepními prostory včetně venkovního bazénu. Druhá fáze zahrnuje 5 nových rezidenčních budov se střešními zahradami, představujícími soukromé oázy s výhledem na moře. Nové budovy zahrnují také podzemní garáže a bazén.


Prémiový interiérový design

Prémiové interiéry jsou charakteristické rozdělením na dvě zóny. První, otevřená zóna, zahrnuje obývací pokoj, jídelnu, kuchyň, vstupní prostor a lodžii. Druhá, privátní zóna, sestává ze 3 ložnic s koupelnou a toaletou. Renovované sklepní prostory nabízí společné místnosti pro majitele vhodné pro fitness, hernu, TV místnost, masáže či saunu.


Bezpečná realitní investice

Apartmány mají zajištěný servis správy a dalšího pronájmu. V případě koupě za účelem investice je nabízen smluvně garantovaný příjem z pronájmu 5 % z kupní ceny bez DPH. Tento příjem je před odpočtem provozních nákladů a před zdaněním. Další pronájem však není podmínkou koupě. Apartmány můžete užívat pouze pro sebe a svou rodinu jako druhý domov kdykoliv v roce. Společnost působící v turistickém ruchu v Chorvatsku již několik let, nabízí kompletní facility management, marketing a servis pro hosty. Bez starostí pro majitele.


Termín výstavby

První fáze výstavby (15 apartmánů) byla již dokončena.

Očekávané dokončení druhé fáze výstavby (27 apartmánů) je v roce 2020/2021.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Chorvatsku.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: