Apartmány 5* přímo u moře

Referenční číslo: SU14821
Země: Chorvatsko
Region: Dubrovník
Město: Dubrovník
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 44.22 m2 - 136.96 m2
 
Cena:
217.000 € - 1.000.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Nabízený rezidenční komplex postavený v roce 2009 se nachází v blízkosti vesnice Orašac a cca 20 minut od starého města Dubrovník, kousek od historického města Ston a jen 45 minut od mezinárodního letiště v Dubrovníku. Nabízený projekt Vám nabízí možnost vlastnit apartmán pod chorvatským sluncem a s výhledem na Jaderské moře, a to v místě, kde můžete využívat všechny výhody a služby pětihvězdičkového resortu. Resort je situován přímo u moře.

V komplexu je k dispozici celkem 207 apartmánů. Developer se nyní rozhodl prodat 25 apartmánů do osobního vlastnictví. Apartmány jsou určené ke kombinaci vlastního užívání a dalšího pronájmu, jsou tedy vhodné i jako investice s výnosem z pronájmu.

Všechny apartmány jsou moderně zařízené a vybavené. Prostorné apartmány s 1 a 2 ložnicemi mají rozlohu od 44 do 111 m2 a skládají se z prostorných obytných místností s výhledem na resort i na moře.

Celý komplex byl navržen v typickém středomořském stylu. Průzračná voda Jaderského moře, přes 1000 m dlouhá pláž a mnoho sportovních aktivit přímo před Vašimi dveřmi. Součástí resortu je velké spa & wellness centrum s venkovními bazény, vířivkami a masážemi. Dále jsou zde tenisové kurty, volejbalové a fotbalové hřiště, skvošové kurty, fitness a dětský koutek. Přes den nebo večer se můžete procházet na pěší promenádě s množstvím obchůdků, restaurací a kaváren. K dispozici je také supermarket a recepce, kde si můžete domluvit výlety do Dubrovníku či po okolí. Pro výlety na moři na blízké ostrovy či pro dopravu lodí do Dubrovníku je v resortu vybudovaná marína s lodní taxi službou. Developer získal v roce 2011 ocenění OPP Overseas property award of excellence pro nejlepšího developera v jižní Evropě.

O správu, vysokou kvalitu poskytovaných služeb a další pronájem apartmánů se stará licencovaná společnost. Výše příjmu z pronájmu může být ovlivněna majitelem, a to tím, jak dlouho a v jakém období apartmán sám využívá. Čím více ho poskytne k pronájmu, tím vyšší příjem z pronájmu může očekávat. Nájemní smlouva se uzavírá na dobu 25 let. V případě zájmu o financování koupě formou hypotéky, jsme schopni pro Vás připravit vhodnou nabídku.

Více informací o tomto výjimečném resortu na chorvatském pobřeží Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Chorvatsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.


V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: