Nové řadové vilky s nádherným výhledem na moře

Referenční číslo: SO19884
Země: Chorvatsko
Region: Dubrovník
Město: Orašac
Typ nemovitosti: Rodinný dům/Vila
Nové projekty
Velikost: 150.00 m2
 
Cena:
490.000 € - 550.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Představujeme nový projekt 3 vilek, z nichž každá nabízí 2 zrcadlově orientované jednotky. Každá jednotka má 3 podlaží (suterén, přízemí a první patro), která jsou propojena vnitřním schodištěm a náleží k němu plavecký bazén s výhledem na moře. V suterénu se nachází letní kuchyň s krbem, krytá terasa, bazén, koupelna a prádelna. V přízemí jsou 3 ložnice, koupelna a balkon. První patro zahrnuje obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, koupelnu a terasu.

Umístění

Orašac se nachází v jižním Chorvatsku, přibližně 14 km severozápadně od filmově proslulého a turisticky vyhledávaného Dubrovníku.

Resort se nachází na tichém a klidném místě obklopeném cypřiši a typickou středomořskou vegetací v dosahu 2 veřejných pláží. Mezinárodní letiště v Dubrovníku je pouhých 34 km od resortu. Z Prahy do Dubrovníku je zavedeno přímé letecké spojení!

Nový resort

Vily jsou navrženy podle současných standardů, vynikají praktickým dispozičním řešením, moderním designem, prostorností a maximálním soukromím. Jižní orientace vil zaručuje nádherný výhled na moře. 

Součástí nabídky jsou 2 venkovní parkovací místa, plavecký bazén a zahrada.

Vila 1, která je již téměř dokončena, je prodávána včetně kuchyně se spotřebiči, nábytku a solárních panelů na střeše. U zbylých 2 vil je vybavení volitelné.

Služby pro majitele

Pro budoucí majitele je možné zajistit celou škálu doprovodných služeb, jako je úklid a údržba objektu včetně zahrady a bazénu. Majitelé mohou využívat i služby dalšího pronájmu, transfery, catering a další. Roční příjmy z pronájmu se očekávají ve výši až 40 000 EUR.

Termín výstavby

VILA 1 - srpen 2019
VILA 2 -  listopad 2019
VILA 3 -  březen  2020
 

Zaujala Vás tato nabídka? Rádi Vám zajistíme prohlídku nemovitosti. 

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: