Výběr nemovitosti v Alpách vhodné k dalšímu pronájmu

Jak postupně odeznívá ekonomická krize, čím dál více lyžařů se vrací na alpské sjezdovky, s čímž je spojen rostoucí zájem o ubytování v lyžařských resortech. Nákup nemovitosti v některém z alpských resortů je tak vynikající příležitostí jak zhodnotit své úspory. Při výběru je však nutná obezřetnost.

Je nutno se ohlížet nejen na výhodnou cenu, ale například i na potenciál nemovitosti co se pronájmu týče. V tomto ohledu je samozřejmě nejzásadnější lokalita, kde se vybraný apartmán nebo dům nachází.

Hledejte tedy nemovitost poblíž sjezdovek, vleků nebo zastávek skibusu. Pochopitelně, blízké letiště taktéž zvyšuje atraktivitu nemovitosti, neboť lyžaři chtějí strávit co nejvíce času na sjezdovce, ne při čekání nebo v autě cestou k vlekům.

Abyste dosáhli co nejvyššího příjmu z pronájmu, je vhodné hledat resorty s dlouhou zimní sezonou - nejlépe u ledovce (Sölden, Kaprun, Zillertal) nebo ve vysoké nadmořské výšce (Obertauern, Ischgl, Königsleiten) v Rakousku nebo Tignes ve Francii. Správnou volbou jsou také celoročně atraktivní resorty, kde je možné pronajímat nemovitost po celý rok. Příkladem může být rakouské Zell am See nebo Chamonix ve Francii. Alpy obecně nabízejí pestré možnosti sportovního vyžití – turistiku, cyklistiku, rafting, horolezectví, golf, rybaření a další.

Doporučujeme investovat do apartmánových komplexů, kde je zajištěný komplexní servis správy a dalšího pronájmu nemovitostí. V případě, že chcete pronájem zajišťovat sami, je nutno se připravit na nutnost prezentace nemovitosti na různých webových serverech a na placení nákladů spojených s využíváním nemovitosti.

Dlouhodobým trendem je příklon k poptávce po kvalitnějším a luxusnějším ubytováním především v kvalitních střediscích. Luxusní nemovitosti jsou samozřejmě dražší, ale vyšší jsou pochopitelně i následné výnosy, protože lidé požadující kvalitnější ubytování jsou připraveni sáhnout hlouběji do kapsy.

Tipy na nemovitosti v Alpách vhodné k dalšímu pronájmu

Pro zobrazení detailnějších informací o vybrané nemovitosti klikněte na fotografii.

Apartmány v docházkové vzdálenosti od lanovky v srdci ZillertaluNové ski in/ski out apartmány přímo u lanovky, Saalbach/Hinterglemm

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: