Nemovitosti v oblasti Zillertal / Hintertux

Atraktivitu této oblasti, proslulé vynikajícími sněhovými podmínkami a celoročním lyžování na ledovci, ještě zvýší nové osmnáctijamkové golfové hřiště, které vyrůstá v údolí  Zillertalu.

Ceny nemovitostí zde v případě starších apartmánů začínají na 120 000 Eurech, starší domy se v nabídce objevují od částek v úrovni 300 000 Eur. Cena nových apartmánů začíná na 4 000 Eur/m² (cena konkrétního apartmánu se vždy odvíjí od standardu dokončení).

» Nabídka nemovitostí na prodej v oblasti Zillertal / Hintertux

O lokalitě Zillertal / Hintertux

Do oblasti Zillertal zahrnujeme dvě velká lyžařská střediska v Zillertalských Alpách, severně od Innsbrucku, která představují jednu z nejoblíbenějších destinací pro lyžaře.

Zillertal 3000 / Hintertux

Toto lyžařské středisko je známé zejména vyhledávaným ledovcem Hintertux, který jako jediný v Rakousku umožňuje lyžování 365 dní v roce. Centrem oblasti je městečko Mayrhofen, umístěné v krásné poloze na úpatí hor v údolí směrem k ledovci. Je to tradiční turistické, horolezecké a lyžařské středisko s širokou nabídkou relaxace a zábavy nabízející aquacentrum, squash, tenisovou halu i lákavý společenský život.

Nad městečkem Mayerhofen se rozkládají dvě lyžařská střediska po obou stranách - Ahorn, ve kterém je od roku 2006 největší kyvadlová lanovka Rakouska Ahornbahn, do jejíž kabiny se vejde 160 osob, a nejznámější areál Ski Zillertal 3000, jenž vznikl propojením středisek Penken, Eggalm, Rastkogel a Finkenberg. Pro velmi zdatné lyžare je zde nejprudší rakouská sjezdovka Harakiri se spádem 78°. V celém areálu Ski Zillertal 3000 je 68 lanovek a vleků a celkem je zde asi 225km upravovaných sjezdovek až do výše 3.250 m. Více informací o oblasti na www.tux.at, www.hintertuxergletscher.at.

Zillertal / Hintertux

Zillertal / HintertuxZillertal / Hintertux

Zillertal / HintertuxZillertal / Hintertux

Zillertal / Hintertux


Zillertal Arena

Druhou oblíbenou oblastí v Zillertalském údolí je lyžařské středisko Zillertal Arena, které tvoří obce Wald / Königsleiten, Krimml, Hochkrimml, Gerlos a Zell am Ziller. Společně vytvářejí moderní skiareál, jeden z nejlepších v Rakousku, s více než 200 km sjezdovek a vynikajícími sněhovými podmínkami vzhledem k vysoké nadmořské výšce (Konigsleiten – cca 1.600 m, Gewrlos - cca 1.300 m). Upravené sjezdovky jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé lyžaře, navíc areál poskytuje vynikající zázemí pro snowboardisty.

Vesměs nová přepravní zařízení s obrovskou kapacitou dokonale propojující všechna střediska. Městečko Krimml je proslavené kromě lyžařské nabídky také Krimmskými vodopády patřícími k největším v Evropě a osvětlenou přírodní sáňkařskou dráhou. Více informací o oblasti na www.zillertalarena.at.

Zillertal / Hintertux

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zillertal / HintertuxZillertal / Hintertux

Zillertal / HintertuxZillertal / Hintertux

Zillertal / Hintertux

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: