Exkluzivní chalety a apartmány v oblíbené lokalitě

Referenční číslo: PI18239
Země: Rakousko
Region: Arlberg
Město: Wald am Arlberg
Typ nemovitosti: Rodinný dům/Vila
Byt/Apartmán
Nové projekty
Velikost: 44.71 m2 - 84.16 m2
 
Cena:
278.586 € - 567.630 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Užijte si zimní sezónu 2017/2018 ve Vašem novém apartmánu!

Představujeme Vám zcela nový projekt zajímavého rezidenčního komplexu. Nachází se v okouzlující tyrolské obci Wald am Arlberg, v krásné lokalitě s orientací na jih a s výhledem do údolí Klösterle. Oblast je snadno dostupná po celý rok. Nejbližší letiště se nachází v Innsbrucku a Friedrichshafen, obě přibližně hodinu cesty od komplexu. Další blízká jsou v Zurichu a Mnichově. Spojení železniční dopravou je také možnou variantou, vlakové nádraží v Lengen am Arlberg je vzdálené 5 minut cesty od resortu.

Celý region je známý svou krásnou přírodou, skvělými podmínkami pro zimní sporty a svou dlouhou tradicí alpského lyžování. Pouhé dvě minuty cesty od komplexu se nachází lyžařské středisko Sonnenkopf se 40 kilometry upravených sjezdovek a běžeckých tratí pro začátečníky i pokročilé a za deset minut Vás skibus odveze do Stuben, přímo do areálu Ski Arlberg Region, který nabízí přes 340 kilometrů sjezdovek a sdružuje několik lyžařských resortů v okolí, například známý St. Anton nebo Lech am Arlberg. V letní sezoně nabízí okolí množství příležitostí pro sportovní vyžití. Nachází se zde přes 800 kilometrů značených turistických tras, 300 kilometrů cyklostezek, možnosti vyzkoušet horolezectví, rybaření nebo jezdectví a v neposlední řadě také dvě golfová hřiště s 18 jamkami – Bludenz-Braz a Brand.

Jedná se o rezidenční komplex sestávající ze dvou obytných budov s apartmány, apartmánů v chaletech a několika samostatných chaletů s jednou až třemi ložnicemi. Komplex je vystavěn na mírně svažitém pozemku o výměře 10 000 m2, který je orientován na jih.

Všechny nemovitosti byly navrženy k uspokojení těch nejnáročnějších potřeb, jsou moderní a ekologické. Naplno využívají potenciálu krásného výhledu a nabízejí prostorné balkony a terasy. Se zařízením si klienti nemusí dělat žádné starosti, k dispozici jsou různé balíčky nábytku za rozumné ceny.

Nemovitosti mají statut volnočasového bydlení, což znamená, že se nemusí pronajímat v období, kdy je majitel neužívá. Pokud by ale majitelé chtěli využít možnosti pronájmu, je snadné sjednat služby agentury, která se o zprostředkování pronájmu postará.

Rezidentům je k dispozici mnoho zajímavých služeb. Mohou využívat skvělé restaurace, baru, luxusních soukromých lázní s wellness centrem, bazénem a saunou, dále také lyžárny a podzemních garáží. Každá nemovitost má přidělené jedno parkovací místo za zvláštní poplatek. Společné místnosti nabízí WiFi připojení, apartmány pak také satelitní televizi a kabelový internet.

Projekt byl již dokončen. Nadcházející zimní sezónu si tak již můžete užít ve Vašem novém apartmánu!

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: