Apartmány v docházkové vzdálenosti od lanovky v srdci Zillertalu

Referenční číslo: TC18508
Země: Rakousko
Region: Zillertal/Hintertux
Město: Mayrhofen
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 49.84 m2
 
Cena:
369.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Příjmy z pronájmu až 4,88 %! Poslední apartmán!

Nabízené apartmány budou postaveny v prvotřídní lokalitě v srdci Mayrhofenu. Vybrat si můžete z apartmánů s 1-3 ložnicemi. Ke všem apartmánům patří balkón nebo terasa, odkud je Vám zaručen vždy krásný výhled na majestátní hory Zillertalu. Ať už si vyberete jakýkoliv z nabízených apartmánů, chybu určitě neuděláte.

Krásné apartmány v sobě mísí tradiční alpský a moderní styl vybavení. Hojně používanými materiály jsou dřevo, kámen a sklo. Zařízení apartmánů, stejně tak jako parkovací místo v podzemní garáži a sklep, jsou již zahrnuty v ceně.

Komplex je situován v docházkové vzdálenosti od lanovky v Mayrhofenu. Lanovka Vás vyveze k alpským vrcholkům, kde na Vás čeká 135 km sjezdovek různých obtížností v jedné z nejoblíbenějších a nejlepších alpských destinací. Nedaleko Mayrhofenu(cca 19 km) leží ledovec Hintertux, na kterém se jako na jediném alpském ledovci dá lyžovat po celý rok.

V bezprostřední blízkosti rezidence najdete mnoho obchodů, restaurací, apres ski barů apod.

Koupě těchto apartmánů představuje i bezpečnou a výnosnou investici. Apartmány jsou určeny ke kombinaci vlastního užívání a dalšího pronájmu. V době, kdy svůj apartmán nevyužíváte, poskytnete ho k pronájmu turistům. Pronájem pro Vás zabezpečí profesionální agentura, takže pro vlastníka nevznikají v souvislosti s pronájmem žádné starosti. Ten pouze inkasuje příjmy z pronájmu apartmánu.

Z toho způsobu užívání nemovitosti vyplývá pro kupujícího ještě jedna příjemná výhoda – při koupi apartmánu uspoří DPH z kupní ceny. DPH mu bude finančním úřadem vráceno zpět.

Mayrhofen je největší město Zillertalského údolí. Je obklopeno 55 třítisícovými vrcholy. Zillertal láká návštěvníky z celého světa po celý rok. Mayrhofen je horské městečko ležící jen 45 minut jízdy od letiště v Innsbrucku a 90 minut od letiště v Mnichově. Cesta autem z Prahy trvá necelých 6 hodin (cca 540 km), cesta z Brna potom cca 6,5 hodiny (cca 600 km).

Apartmán bude dokončen v únoru/březnu 2018.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: