Zugspitz Arena: Wellness apartmány u golfu a lanovek

Referenční číslo: CA19934
Země: Rakousko
Region: Zugspitze
Město: Ehrwald
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 35.89 m2 - 59.60 m2
 
Cena:
245.000 € - 449.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Investujte. A splňte si svůj sen. Očekávaný projekt wellness apartmánů u ledovce, lanovky a golfu v tyrolské Zugspitz Areně je zde. Užívejte si pár týdnů v roce se svou rodinou v Alpách a po zbytek roku nechte apartmán pronajímat. Správa a další pronájem je zajištěn. Očekávané výnosy činí až 4,55 %! 


Přednosti resortu:

  • Blízkost golfového hřiště, lanovek a ledovce
  • Výnosy z pronájmu až 4,55 % p. a.
  • Kompletní servis správy a dalšího pronájmu zajištěn.
  • Cena od 245 000 EUR bez DPH
  • Cena zahrnuje nábytek a parkovací místo.
  • Exkluzivní wellness s infinity bazénem a saunami přímo v resortu
  • Kupující platí kupní cenu bez DPH.
  • Kupní cena je splatná až těsně před dokončením objektu.
  • Plánované dokončení – prosinec 2021.
  • Zugspitz Arena - mnoho zábavy v průběhu letní i zimní sezóny.

Apartmány do osobního vlastnictví

Projekt zahrnuje celkem 15 kompletně renovovaných apartmánů s 1 až 3 ložnicemi ke koupi do osobního vlastnictví. K většině apartmánů náleží terasa s výhledem na alpské vrcholky, které projekt obklopují.


Vynikající dostupnost

Oblast Zugspitz Areny je velmi dobře dostupná. Cesta z Prahy trvá 5,5 hodiny po dálnici přes Plzeň a Mnichov. V současné době nepotřebujete německou ani rakouskou dálniční známku. Z Brna se sem dostanete přibližně za 7,5 hodiny. Innsbruck je přibližně hodinu odsud. 

Apartmány se nachází přibližně 1 km od golfového hřiště Golfclub Tiroler Zugspitze a od lanovek. 


Kompletní vybavení

Všechny apartmány budou předány novým majitelům kompletně zařízené a vybavené tak, aby je bylo možné ihned začít pronajímat. Při vybavení apartmánů je kladen důraz na podtržení oblíbeného alpského stylu. Použit tak bude především přírodní materiál.


Služby v resortu

Vy i vaši hosté si zde užijete dovolenou skutečně naplno. K dispozici budou služby recepce, lobby a exkluzivní wellness. To zahrnuje vnitřní infinity bazén, finskou saunu, bio saunu, infračervenou kabinu a relaxační místnost. Přímo před domem je zastávka skibusu i parkovací místa.


Atraktivní investice

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Očekávané příjmy z pronájmu činí až 4,55 % z kupní ceny po odpočtu provozních nákladů a před zdaněním.

Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.


Termín výstavby

Dokončení projektu se předpokládá v prosinci 2021.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Kontaktujte nás.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: