SKICIRCUS: Apartmány přímo u lanovky jedné z největších lyžařských oblastí světa

Referenční číslo: AL20121
Země: Rakousko
Region: Saalbach/Hinterglemm
Město: Fieberbrunn
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 45.60 m2 - 110.54 m2
 
Cena:
329.000 € - 899.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Kupující neplatí realitní provizi

Představujeme novou rezidenci apartmánů v moderním alpském stylu, která se nachází přímo u lanovky lyžařského ráje Skicircus s více než 270 km sjezdovek. Díky vynikající poloze resortu máte na dosah také restaurace, bary nebo obchody. Přímo v resortu si můžete užívat služeb recepce, wellness se saunami, fitness nebo dětskou hernu. Neváhejte a investujte do atraktivní nemovitosti u lanovky. A užívejte si kromě své vysněné dovolené i pravidelné příjmy z pronájmu!


Přednosti resortu

 • Skicircus – jedna z největších lyžařských oblastí v Rakousku i na světě
 • Moderní resort apartmánů v alpském stylu
 • Přímo u lanovky
 • 3 minuty od jezera Lauchsee s možností koupání
 • Bezprostřední blízkost obchodů, restaurací a služeb
 • Kompletní systém správy a dalšího pronájmu.
 • Atraktivní možnosti vlastního využití = 6 týdnů kdykoliv v roce ZDARMA + last minute pobyty ZDARMA
 • Renomovaná správcovská společnost
 • Garáže, recepce, wellness se saunami a odpočinkovou místností, fitness, dětská herna, lyžárna v resortu
 • Kompletní vybavení apartmánů
 • Kupující neplatí realitní provizi

Skicircus

Skicircus Saalbach – Hinterglemm – Leogang - Fieberbrunn je jednou z největších lyžařských oblastí v Rakousku i na světě. Lanovky spojují nejen několik lyžařských oblastí, ale i dvě spolkové země Rakouska - Salcbursko a Tyrolsko. Celkem si můžete užívat 270 perfektně upravených sjezdovek. Čeká na Vás i mnoho snowparků, free ride lyžování, zimní turistické trasy, běžecké tratě, apres ski bary a mnoho dalšího. A to není vše. V budoucnu se plánuje další lanovkové spojení z Viehhofenu na vrchol Sonnkogel (Skicircus). Již nyní je v provozu nová lanovka z Viehhofenu do Zell am See.


Fieberbrunn

Fieberbrunn je největší město v PillerseeTal. Nachází se v Kitzbühelských Alpách v Tyrolsku a je součástí obrovské lyžařské oblasti Skicircus. Díky své bohaté nabídce rekreačních aktivit je Fieberbrunn ideální letní i zimní prázdninovou destinací.


Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

Projekt zahrnuje celkem 34 prostorných apartmánů s 1 – 3 ložnicemi. Při plánování projektu byl kladen důraz na komfort pro Vás a Vaše hosty. V interiérech i v exteriéru bude použit kvalitní materiál, fasáda domu bude dekorována dřevem. Projekt bude postaven v typickém alpském stylu. Apartmány budou předány jejich novým majitelům kompletně zařízené a vybavené tak, aby je bylo možné ihned začít pronajímat. 


Atraktivní investice

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné několik týdnů v roce. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí.

Vlastní užívání apartmánu je možné kdykoliv, když není obsazen. Vlastník si může rezervovat apartmán až na 6 týdnů v roce ZDARMA na jakýkoliv termín, který preferuje. Dokonce i v průběhu hlavní zimní nebo letní sezóny, což je u obdobných projektů výjimečné. Aby bylo zajištěno, že bude termín volný, je nutné ho rezervovat 1 rok předem. V případě, že apartmán není obsazen, může vlastník využít i tzv. last minute pobytů ZDARMA.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.


Termín výstavby

Zahájení výstavby se předpokládá v červnu 2021. Plánované dokončení je v létě 2023.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku místa výstavby v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.


V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: