Vybavené alpské chalety v Nassfeldu přímo na sjezdovce

Referenční číslo: RG18908
Země: Rakousko
Region: Nassfeld/Hermagor
Město: Nassfeld
Typ nemovitosti: Rodinný dům/Vila
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 89.59 m2 - 132.39 m2
 
Cena:
355.000 € - 545.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Prodáno

Ski in/ski out chalety

Přímo vedle sjezdovky v nejkrásnějším středisku spolkové země Korutany, v Nassfeldu,vznikl rezidenční projekt 51 plně vybavených horských chaletů. Chalety jsou postaveny na slunečném svahu v místě, které je celoročně dobře dostupné autem.

Chalety jsou postaveny v moderním alpském stylu. Elegantně, funkčně a velmi útulně jsou zařízeny všechny obytné místnosti. Tmavý dub, teplá červená a ušlechtilá zelená barva dominují. Příjemnou atmosféru dotváří plápolající oheň v krbu. Velká okna Vám zaručují nejen dostatek odpoledního sluníčka, ale i nádherný výhled na sjezdovku a okolní hory. Každý chalet bude novému vlastníkovi předán vybavený od povlečení až po televizi.

K dispozici je 45 chaletů pro 4-6 osob s rozlohou cca 75 m2 a s balkónem. Zbylých 6 chaletů je určeno pro 8-10 osob a mají rozlohu cca 100 m2 a balkón.

Chalety jsou určeny ke kombinaci vlastního využívání a dalšího pronájmu. Garantovaný výnos činí cca 4 % z kupní ceny nemovitosti se zohledněním inflace, průměrný odhadovaný výnos činí tedy cca 5 %.

Lyžařská oblast Nassfeld-Hermagor se pyšní nejdelší osvětlenou sjezdovkou v Alpách. Nenechte si ujít sjezd dlouhý 7,6 km! Nahoru Vás vyveze Millenium Express - nejdelší kabinková lanovka Alp. Na své přijdou lyžaři všech úrovní – od začátečníků až po profesionály. Skvělý je nově vybudovaný snowpark na Garntnerkofel.  Lyžařská oblast Nassfeld-Hermagor Vám může nabídnout 110 km sjezdovek všech obtížností, které obsluhuje 30 moderních lanovek.

Jakmile sleze z hor poslední sníh a příjemně se oteplí, začíná pravý ráj pro turisty. Kdo nerad chodí do kopců, může využít některou z mnoha lanovek, které jsou v provozu i v letních měsících. Pro ty, kteří mají rádi Itálii, je poloha komplexu ideální. Jen 500 m vzdušnou čarou je vzdálena sousední Itálie. Osvěžit se můžete v nedalekém jezeře Pressegger See. Děti i dospělí si mohou vyzkoušet jízdu „pendolinem“ na letní bobové dráze. Na své si přijdou i golfisté. Jen 12 km od resortu leží 18ti jamkové golfové hřiště.

V případě zájmu o hypotéku nás kontaktujte. Ve spolupráci s developerem jsou pro Vás připraveny zvýhodněné podmínky financování.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: