Ski in/ski out chalety a apartmány ve Ski Amadé

Referenční číslo: GI19552
Země: Rakousko
Region: St. Johann/Wagrain
Město: Wagrain
Typ nemovitosti: Rodinný dům/Vila
Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 93.81 m2 - 98.50 m2
 
Cena:
399.000 € - 439.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Prodáno

Přímo u sjezdovky!

Nový projekt bude postaven u lanovky Grafenberg přímo u sjezdovky! Jedinečná příležitost vlastnit ski in/ski out apartmán ve Ski Amadé!

Projekt se skládá ze 13 chaletů s rozlohou 127 m2 a z 15 apartmánů s rozlohou 73 – 77 m2 a ze 6 apartmánů s rozlohou 96 – 100 m2. Ke všem apartmánům a chaletům budou k dispozici parkovací místa v podzemní garáži. V hlavní budově bude k dispozici recepci, kancelář společnosti, která apartmány pronajímá, a wellness.

Apartmány i chalety jsou kompletně zařízené. Náleží k nim východně a jihozápadně orientované balkóny nebo terasy s krásným výhledem. Ke každému apartmánu/chaletu patří sklep. Ke každému apartmánu náleží 1 parkovací místo, ke každému chaletu 2 parkovací místa.

Chalety se skládají ze 4 ložnic a 3 koupelen. U apartmánů si můžete vybrat ze dvou typů – z apartmánů se dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami nebo z apartmánů se třemi ložnicemi a třemi koupelnami.

Apartmány i chalety jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví, nicméně majitel nemovitosti je povinen tuto nemovitost dále komerčně pronajímat. Vlastní užívání nemovitosti je možné několik týdnů v roce, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Očekávané výnosy z pronájmu jsou až 3,98 % po odpočtu provozních nákladů a před zdaněním.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Stavební povolení k projektu již bylo vydáno. Výstavba projektu byla zahájena, její dokončení se očekává v prosinci 2018.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: