Nový resort apartmánů ve Ski Amadé

Referenční číslo: MC19834
Země: Rakousko
Region: Maria Alm
Město: Mühlbach am Hochkönig
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 46.70 m2
 
Cena:
243.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Prodáno

Kupující neplatí realitní provizi!

Představujeme Vám nový projekt komfortních apartmánů v obci Mühlbach am Hochkönig, která je součástí oblíbené oblasti Ski Amadé. Resort je situován v centru a jen několik minut od stanice lanovky Hochkönig Bergbahnen.

Vybavení resortu

Projekt zahrnuje 39 nových apartmánů. Ke všem apartmánům náleží balkón, lodžie nebo terasa. Apartmány budou svým novým majitelům předány kompletně zařízené a vybavené. Do některých apartmánů je možné si nechat za příplatek instalovat vlastní saunu. K dispozici jsou parkovací místa venku a parkovací místa v podzemní garáži. Součástí komplexu je recepce a snídaňová místnost.

Kombinace vlastního využití a dalšího pronájmu

Apartmány se prodávají do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Očekávaný výnos z pronájmu je v prvním roce 3,11 % po odpočtu provozních nákladů a před zdaněním. Tento výnos by se měl v následujících letech postupně zvyšovat. Nájemní smlouva se uzavírá na dobu 15 let. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat.

Termín výstavby

Zahájení výstavby nového projektu se očekává na podzim roku 2019.

Popis oblasti

Obec Mühlbach am Hochkönig je ideálním místem pro lyžaře, snowboardisty, běžkaře i turisty. Nachází se spolu s obcemi Maria Alm a Dienten u majestátního masivu hory Hochkönig v Salcbursku. Oblast je vyhledávaným cílem zejména pro rodiny s dětmi. Pokud patříte mezi zdatné lyžaře, jistě vás potěší možnost lyžování ve Ski Amadé, největším areálu v Rakousku. Na jeden skipas můžete využít až 760 km sjezdovek obsluhovaných 270 nejmodernějšími lanovkami.

Nejen v zimě, ale i v létě je tato oblast velmi vyhledávanou lokalitou s nikdy nekončící zábavou. Region Hochkönig se pyšní rakouskou pečetí kvality za perfektní turistické podmínky s mnoha okruhy, některými vhodnými i pro kočárek. Zpestření si můžete dopřát na stezce korunami stromů v prvním evropském lesním lanovém parku, na lučním hřišti, slackline či na motokárách. Oblast je vyhlášená i pro cyklisty, na které čeká přes 20 okruhů a jeden flowtrail. S kartou Hochkönig Card jezdí cyklisté i s koly lanovkou zdarma.

Hochkönig představuje zároveň místo s vyhlášenou gastronomií. Většina jídel se zde vaří z čerstvých regionálních produktů. Máte možnost zažít i nevšední kulinářský zážitek  při snídani na vrcholcích hor, při zážitkových okruzích či návštěvě nejvýše položeného farmářského trhu v Alpách. Jedná se zároveň o jediný certifikovaný veganský region v Rakousku.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi. 

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: