Lech, Ski Arlberg - Nový luxusní resort apartmánů

Referenční číslo: MR19835
Země: Rakousko
Region: Arlberg
Město: Lech
Typ nemovitosti: Luxusní nemovitost
Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 126.00 m2 - 213.00 m2
 
Cena:
1.845.000 € - 4.115.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Prodáno

Kupující neplatí realitní provizi!

Představujeme Vám nový projekt luxusních apartmánů v prestižním alpském středisku Lech, které je součástí vyhlášeného Ski Arlberg, největšího lyžařského resortu v Rakousku. Apartmány jsou situovány přímo v centru obce a veškerá občanská vybavenost je v blízkosti. Díky vynikající poloze nabízí nádherný výhled na Lech i okolní hory.

Resort

Komplex bude postaven v tradičním architektonickém stylu za použití mnoha přírodních materiálů. Projekt zahrnuje 14 nových apartmánů se 2 – 4 ložnicemi. Apartmány jsou vybaveny luxusními vestavěnými kuchyněmi a kvalitním koupelnovým vybavením spolu s designovými armaturami. Apartmány budou kompletně zařízeny profesionály tak, aby je bylo možné ihned začít užívat a pronajímat. Ke každému apartmánu náleží balkón.

Součástí resortu je wellness s bazénem, které přímo vybízí k nerušené relaxaci. Dále je zde k dispozici sauna, hammam a odpočinková místnost. Budova se skládá z přízemí a dalších třech poschodí. Všechna jsou propojena výtahem.

Kombinace vlastního využití a dalšího pronájmu

Apartmány se prodávají do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat.

Termín výstavby

Komplex je ve výstavbě a měl by být dokončen v prosinci 2019

Popis oblasti

Arlberg je považován za kolébku alpského lyžování. Ski Arlberg je největší propojenou lyžařskou oblastí v Rakousku a TOP 5 na světě s celkem 305 km propojených sjezdovek a 87 lanovek a vleků. Navíc si pečlivě udržuje status exkluzivního střediska pro náročnou klientelu.

Jen málokde v Evropě naleznete pro sjezdové lyžování a ostatní zimní aktivity takové podmínky, jako právě v této části Rakouska. Pro všechny, co rádi provozují zimní sporty, představuje Ski Arlberg opravdový ráj.

Arlberg žije i v létě. Kromě jedinečných zážitků z pěších či cyklistických výletů v Alpách si zde můžete zahrát také golf na hřištích obklopených vrcholky hor. Nejbližším golfovým hřištěm je Golf Club Lech v nadmořské výšce 1.500 metrů. Slogan „Golf na nejvyšší úrovni“ tak nabývá reálného významu.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo od developera a kupující neplatí realitní provizi.

Foto: autor SABPICS/Shutterstock.com, Tampa/Shutterstock.com

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: