Lech, Ski Arlberg - Nový luxusní resort apartmánů

Referenční číslo: MR19835
Země: Rakousko
Region: Arlberg
Město: Lech
Typ nemovitosti: Luxusní nemovitost
Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 106.00 m2 - 211.00 m2
 
Cena:
1.485.000 € - 3.240.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Kupující neplatí realitní provizi!

Představujeme Vám nový projekt luxusních apartmánů v prestižním alpském středisku Lech, které je součástí vyhlášeného Ski Arlberg, největšího lyžařského resortu v Rakousku. Apartmány jsou situovány přímo v centru obce a veškerá občanská vybavenost je v blízkosti. Díky vynikající poloze nabízí nádherný výhled na Lech i okolní hory.

Resort

Komplex bude postaven v tradičním architektonickém stylu za použití mnoha přírodních materiálů. Projekt zahrnuje 14 nových apartmánů se 2 – 4 ložnicemi. Apartmány jsou vybaveny luxusními vestavěnými kuchyněmi a kvalitním koupelnovým vybavením spolu s designovými armaturami. Apartmány budou kompletně zařízeny profesionály tak, aby je bylo možné ihned začít užívat a pronajímat. Ke každému apartmánu náleží balkón.

Součástí resortu je wellness s bazénem, které přímo vybízí k nerušené relaxaci. Dále je zde k dispozici sauna, hammam a odpočinková místnost. Budova se skládá z přízemí a dalších třech poschodí. Všechna jsou propojena výtahem.

Kombinace vlastního využití a dalšího pronájmu

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví, nicméně majitel nemovitosti je povinen tuto nemovitost dále komerčně pronajímat. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat.

Termín výstavby

Komplex je ve výstavbě a měl by být dokončen v prosinci 2019

Popis oblasti

Arlberg je považován za kolébku alpského lyžování. Ski Arlberg je největší propojenou lyžařskou oblastí v Rakousku a TOP 5 na světě s celkem 305 km propojených sjezdovek a 87 lanovek a vleků. Navíc si pečlivě udržuje status exkluzivního střediska pro náročnou klientelu.

Jen málokde v Evropě naleznete pro sjezdové lyžování a ostatní zimní aktivity takové podmínky, jako právě v této části Rakouska. Pro všechny, co rádi provozují zimní sporty, představuje Ski Arlberg opravdový ráj.

Arlberg žije i v létě. Kromě jedinečných zážitků z pěších či cyklistických výletů v Alpách si zde můžete zahrát také golf na hřištích obklopených vrcholky hor. Nejbližším golfovým hřištěm je Golf Club Lech v nadmořské výšce 1.500 metrů. Slogan „Golf na nejvyšší úrovni“ tak nabývá reálného významu.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo od developera a kupující neplatí realitní provizi.

Foto: autor SABPICS/Shutterstock.com, Tampa/Shutterstock.com

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: