Jedinečné apartmány s širokou nabídkou hotelových služeb

Referenční číslo: FK19573
Země: Rakousko
Region: Salzburg
Město: Katschberg
Typ nemovitosti: Luxusní nemovitost
Byt/Apartmán
Velikost: 75.00 m2 - 100.00 m2
 
Cena:
557.000 € - 775.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Nabízíme vám apartmán v jedné ze dvou věží, představujících výjimečné architektonické dílo, které jinde v Alpách nenajdete. Jejich tvar byl inspirován šiškami a obě věže skvěle zapadají do okolního přírodního prostředí. Pokud si chcete splnit sen a být i doma jako na dovolené, je pro vás tento apartmán jako stvořený.

Věže mají 14 a 10 pater a nabízejí 64 apartmánů a prostor k parkování. Apartmány jsou připraveny k okamžitému nastěhování. V kupní ceně je zahrnuto kompletní vybavení a zařízení apartmánu. Byly navrženy s důrazem na funkčnost a vysokou kvalitu, ale přesto působí velmi útulně.

S věžemi sousedí hotel, jehož služby váš pobyt učiní ještě příjemnějším. Služby zahrnují úklid apartmánu, hlídání dětí, lázeňské služby nebo širokou gastronomickou nabídku. Kromě toho je apartmán vybaven důmyslným bezpečnostním systémem, a navíc může být postaráno i o jeho pronájem.

Katschberg je oblíbenou rekreační oblastí, a to jak v zimě, tak v létě. Mimo jiné tu můžete chodit na výlety, jezdit na kole nebo si zajezdit na koni. V blízkosti se rozkládá spoustu skvělých a kvalitních golfových hřišť. V zimě se z Katschbergu stává ráj lyžařů s 70 kilometry sjezdovek, na nichž je sněhová pokrývka vždy zaručena. To vše můžete mít přímo za dveřmi svého apartmánu.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: