Nové ski in / ski out apartmány v 2020 m n. m.

Referenční číslo: JG19940
Země: Rakousko
Region: Sölden/Ötztal
Město: Kühtai
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 22.26 m2 - 92.25 m2
 
Cena:
173.500 € - 695.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Již dokončeno. Garantované příjmy z pronájmu.

Představujeme nový resort apartmánů přímo na sjezdovce a u lanovky nejvyššího lyžařského areálu Rakouska. Hned za dveřmi vašeho apartmánu se rozprostírá prázdninový ráj. Vstupte z lyžárny přímo na sjezdovku a nechte se vyvézt lanovkou Dreiseenbahn do výšky 2410 m n. m. Výhledy berou dech, zasněžené alpské masivy rozpumpují adrenalin, slunce odrážející se na bílém sněhu dá zapomenout na všechny starosti. Spusťte se na lyžích po širokých červených sjezdovkách a vychutnávejte si proudící vzduch, volnost a štěstí. Protože tady nejste na dovolené. Tady jste doma.Přednosti resortu:

 • Přímo u nejdelší lanovky v Kühtai -  Dreiseenbahn.
 • Ski in / ski out – resort na sjezdovce.
 • Jistota sněhu od konce listopadu do konce dubna.
 • Nadmořská výška 2020 m n. m.
 • 85 km sjezdovek na jeden skipas v oblasti Kühtai a Hoch Ötz.
 • Blízkost restaurací, barů a obchodů.
 • Kompletní vybavení na úrovni 4*, u některých apartmánů vlastní krb.
 • Wellness se saunami a infračervenou kabinou.
 • Připraveno k předání.
 • Minimální garantované příjmy z pronájmu 1 % na 3 roky
 • Cena od 173 500 EUR bez DPH.

Vynikající dostupnost

Nasedněte a přijeďte. Cesta autem z Prahy přes Mnichov vede po bezplatných komunikacích a trvá přibližně 6 hodin a 15 minut. Nechcete cestovat autem? Nemusíte. Využijte vlak či letecké spojení do Innsbrucku, který je od resortu pouze 30 km. Z Innsbrucku do Kühtai využijte autobus či taxi.


Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

Moderní komplex postavený ze dřeva a dalších přírodních materiálů byl vybudován přímo u nejdelší lanovky ve středisku Kühtai, u Drei Seen Bahn. Jedná se o ski in/ ski out projekt, takže se z resortu i zpět dostanete bez problému na lyžích. Komplex se skládá ze dvou částí, z menšího západního křídla, ve kterém je půjčovna lyží, gastronomické prostory, hotelové pokoje a malé apartmány. Ve východním křídle se nachází 29 apartmánů s rozlohou 35 – 83 m2, komory, garáže a velká sauna.


Prostornost, luxus, komfort

Všechny apartmány jsou prodávány kompletně vybavené moderním nábytkem a zařízením. Pro dokonale útulnou horskou atmosféru je většina apartmánů vybavena vlastním krbem. Díky jižní orientaci nabízí jednotky úžasné výhledy na okolní hory. Všem majitelům apartmánů je k dispozici také prostorná lyžárna s vysoušeči bot, odkud se přímo dostanete na sjezdovku a k lanovce. Prázdninový ráj leží doslova za dveřmi.


Již dokončeno

Apartmány jsou dokončené a připravené k předání. Nečekají vás žádná překvapení. Kupte si to, co reálně uvidíte. Ihned můžete začít nemovitost užívat a získávat příjmy z pronájmu.


Atraktivní investice

Toužíte po vlastní nemovitosti v Alpách, ale máte čas ji využít jen několik týdnů v roce? Investujte do resortu ve středisku Kühtai – ideální pro rodinnou rekreaci na pár týdnů v roce a nastaveným systémem dalšího pronájmu po zbytek roku. Ideální dovolenou v létě i v zimě máte na dosah a zároveň inkasujete příjmy z pronájmu. Bez starostí.

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Provozní společnost garantuje minimální výnosy ve výši 1 % na první 3 roky. Pokud budou příjmy z pronájmu vyšší, obdrží vlastník apartmánu vyšší příjem.  Kalkulace rádi poskytneme na vyžádání.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku.

+420 736 671 652, info@rellox.cz

Více informací najdete také na www.resort-kuhtai.cz

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: