Apartmány od zkušeného developera v Zugspitz Areně

Referenční číslo: MR19794
Země: Rakousko
Region: Zugspitze
Město: Ehrwald
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 126.00 m2 - 177.00 m2
 
Cena:
865.000 € - 1.200.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Kupující neplatí realitní provizi!

Dovolujeme si Vám nabídnout nový projekt od zkušeného developera, se kterým dlouhodobě spolupracujeme, v lyžařském středisku Zugspitzarena.Více informací o projektu najdete na www.pure-ehrwald.cz


Fantastické umístění

Nabízený projekt leží v největší vesnici dané oblasti Ehrwald v nadmořské výšce 1 004 m. V zimě si můžete vybrat ze 3 lyžařských oblastí – Ehrwalder Alm, Wetterstein a ledovec Zugspitze. Užijte si lyžování až do výšky 2 750 m! Další lyžařské oblasti jako je Lermoos, Biberwier, Berwang a Garmisch-Partenkirchen jsou nedaleko a snadno dostupné. Čeká na Vás 150 km sjezdovek a 100 km běžkařských tras.

V létě je Ehrwald zase rájem pro turisty a cyklisty. Z různých stupňů obtížnosti nespočtu tras si tak vybere opravdu každý. V případě nepříznivého počasí můžete využít krytou lezeckou stěnu vhodnou i pro začínající lezce. Pro milovníky golfu je k dispozici golfové hřiště s výhledem na majestátní Zugspitze.

V centrální, a přesto klidné části Ehrwaldu bude postaven nový projekt apartmánů. Stavba bude provedena v tradičním alpském stylu s použitím přírodních materiálů, jakými jsou například dřevo a kámen.


Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

K dispozici je 9 apartmánů se 2 - 4 ložnicemi v samostatně stojících chaletech a 28 apartmánů s 1 – 4 ložnicemi v hlavní budově. Některé apartmány jsou mezonetové. Ke každému apartmánu patří balkón a 2-4 parkovací místa v podzemní garáži.

Interiéry apartmánů budou vybaveny kvalitními vestavěnými kuchyněmi a koupelnami s designovým koupelnovým nábytkem. Apartmány budou profesionálně a stylově vybaveny a zařízeny a připraveny k předání k okamžitému užívání pro Vás i pro jejich další pronájem.

V komplexu bude k dispozici recepce, restaurace, terasa na slunění, fitness a samozřejmě kvalitně vybavené welness s bazénem a venkovní saunou.


Užívání apartmánů

Apartmány se prodávají do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné 6 týdnů v roce, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.


Termín výstavby

Výstavba projektu je již dokončena.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

+420 736 671 652, info@rellox.cz


Více informací o projektu najdete na www.pure-ehrwald.cz

 

 

Foto: Jeroen Fortgens/Shutterstock.com, Yurii Andreichyn/ Shutterstock.com, Arthur Palmer/Shutterstock.com

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: