V létě sen, v zimě pohádka – to je nový projekt v nejslunnějším místě Rakouska!

Referenční číslo: MS19764
Země: Rakousko
Region: Jiné oblasti
Město: Mariapfarr/Lungau
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 63.14 m2 - 94.79 m2
 
Cena:
306.700 € - 473.960 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Prodáno

Kupující neplatí realitní provizi!

Apartmánový resort vzniká v salcburské oblasti Lungau, konkrétně v obci Mariapfarr v nadmořské výšce 1 119 m na pomezí 3 spolkových zemí – Salzburska, Štýrska a Korutan. Obec je již desetiletí známá jako nejslunnější místo v Rakousku. Okolí v zimě nabízí 300 km sjezdovek, v létě zase využijete křišťálově čistá horská jezera nebo síť turistických tras, cyklotras a jezdeckých stezek.

Resort se rozkládá na jižním svahu s nezastavitelným výhledem v bezprostřední blízkosti několika nejlepších lyžařských středisek Rakouska (Fanningberg, Großeck-Speiereck, Katschberg-Ainek, Obertauern, Kreischberg) a v blízkosti 18ti jamkového golfového hřiště. Představuje prázdninové bydlení se zajímavým ročním výnosem z pronájmu, o který se postará profesionální společnost. Je to bezpečná investice uprostřed rakouských Alp s potenciálem zhodnocení.

Resort na první pohled zaujme kombinací tradice a modernosti, která dokonale zapadá do okolního prostředí.

Resort se skládá z 41 exkluzivních bytových jednotek. Již ve fázi plánování se počítalo s velkorysými, útulnými a prosvětlenými prostory s vysoce kvalitními materiály. V rámci přestavby bude vybudována podzemní garáž a venkovní parkoviště. Resort se pyšní bezbariérovým přístupem k wellness centru se saunami, vířivkami, koupalištěm, masážemi, lékařem a restaurací. Sauny se rozkládají na dvou podlažích a nabízejí senzační výhled na okolní horskou krajinu. Najdete zde moderní wellness, bistro s terasou, dva venkovní bazény, lékaře a odborníky na masáž a kosmetiku. Tady si můžete dopřát dokonalé zakončení náročného dne, stráveného na lyžích nebo na túře.

I gastronomická nabídka je velmi široká. V resortu si můžete vychutnat místní speciality v příjemné atmosféře. Resort slibuje jedinečný kulinářský zážitek, ať už při snídani na terase s výhledem, nebo večer u sklenky vína. Kromě toho si jídlo můžete nechat donést přímo do apartmánu nebo místní produkty ochutnat v lahůdkářství či v historickém vinném sklepě z 15. století.

V resortu se podařilo dosáhnout harmonického přechodu od obytných prostor přes gastronomii po wellness centrum. Při výběru dodavatelů a výrobků byl kladen velký důraz na kvalitu a design. Použity byly například produkty značek Grohe, Villeroy & Boch, EWE nebo Siemens.

K prodeji nabízíme 41 vybavených apartmánů o velikosti 35 až 90 m2 se zahradou/terasou nebo balkónem. K dispozici je zde podzemní garáž a venkovní parkoviště, sklepní kóje, prádelna, lyžárna nebo kolárna. Majitelé apartmánů mohou využívat veškerou infrastrukturu resortu, která zahrnuje pokojovou službu, restauraci, konferenční prostory, lahůdkářství, vinný sklep, konferenční prostory a wellness centrum. Vyberte si z apartmánů s možností vlastního užívání až 8 týdnů v roce. 

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví, nicméně majitel nemovitosti je povinen tuto nemovitost dále komerčně pronajímat. Vlastní užívání nemovitosti je možné několik týdnů v roce, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Předpokládaný výnos před zdaněním a po odpočtu provozních nákladů dosahuje až cca 6 %.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat.

Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Dokončení výstavby je plánováno na léto 2019, nejpozději na konec roku 2019. 

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.  

Podívejte se na video z průběhu výstavby

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: