Velký hotel přímo u lyžařského areálu

Referenční číslo: SO19793
Země: Rakousko
Region: Jiné oblasti
Město: Lackenhof
Typ nemovitosti: Hotel / Penzion
Velikost: 2400.00 m2
 
Cena:
1.200.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

V rakouské horské vesničce Lackenhof s vlastním lyžařským areálem je na prodej velký zavedený hotel. Nachází se v nádherné krajině, která turisty láká v zimě i v létě. Hotel je možné provozovat celoročně.

Hotel je velmi prostorný, má čtyři podlaží, dvě terasy i dostatek vlastních parkovacích míst. V 29 pokojích lze ubytovat až 77 hostů. Součástí hotelu jsou navíc dvě restaurace, sauna i místnost s kulečníkovým stolem.

Přízemí budovy tvoří dvě terasy, snídaňová místnost, restaurace s 80–100 místy k sezení, kulečníková místnost, kuchyně, sklady, chladící a technická místnost.

V prvním patře jsou pokoje pro hosty, místnost se stolem na stolní tenis a prádelna. Ve druhém patře je kromě dalších pokojů pro hosty i sauna. V posledním, třetím patře je k dispozici sedm pokojů pro zaměstnance.

Nemovitost vlastní rakouská firma, zahrnující pouze tento hotel. Hotel se prodává včetně této firmy, na kterou jsou psaná veškerá povolení spojená s jeho provozem. Nový majitel tak může hotel převzít a pokračovat v jeho provozu bez přerušení.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: