SKICIRCUS: První fáze prodána během 2 dnů! Druhá fáze apartmánů nyní v prodeji!

Referenční číslo: AP20048
Země: Rakousko
Region: Saalbach/Hinterglemm
Město: Viehhofen
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 42.20 m2 - 108.80 m2
 
Cena:
284.000 € - 869.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Kupující neplatí realitní provizi

Představujeme nový apartmánový resort situovaný v salcburském Viehhofenu, uprostřed nejkrásnějších prázdninových oblastí Rakouska - Zell am See/Kaprun a Saalbach/Hinterglemm. Nachází se na slunném svahu v pěší vzdálenosti od 10místné gondoly zellamseeXpress. Vzhledem k očekávanému lanovkovému spojení z Viehhofenu do oblasti Skicircus, a již realizovanému novému spojení z Viehhofenu do Zell am See představuje residence excelentní investiční příležitost s potenciálem zvýšení hodnoty nemovitosti i atraktivních příjmů z pronájmu.


Z důvodu enormního zájmu investorů byla první fáze resortu prodána během 2 dnů! Jedná se tak o jeden z nejrychleji prodaných projektů v Rakousku posledních let. Druhá fáze výstavby byla právě uvedena do prodeje. Nezmeškejte tuto příležitost!


Přednosti resortu:

 • Viehofen - nový lyžařský a realitní hot-spot v rakouských Alpách
 • Přímo ve Viehofenu se spojují dvě vyhlášené lyžařské oblasti: Skicircus – www.saalbach.com, Zell am See/Kaprun – www.zellamsee-kaprun.com
 • Ski-out nebo pěšky k nové lanovce zellamseeXpress (600 metrů) vedoucí do Zell am See
 • Ve Viehofenu končí sjezdovka vedoucí z vrcholu Sonnkogel (Skicircus)
 • 5 minut autem nebo bezplatným skibusem na lanovku Schönleitenbahn na sjezdovky celého Skicircus
 • Plánované lanovkové propojení z Viehofenu na vrchol Sonnkogel (Skicircus)
 • Očekávané zvýšení hodnoty nemovitosti
 • Kompletní systém správy a dalšího pronájmu.
 • Renomovaná správcovská společnost AlpenParks
 • Restaurace, wellness, lyžárna a kolárna v resortu
 • Druhá fáze výstavby nyní v prodeji. První fáze byla prodána během 2 dnů! Jedná se tak o jeden z nejrychleji prodaných projektů v Rakousku.
 • Kupující neplatí realitní provizi

Skicircus

Skicircus je největší lyžařskou oblastí v Rakousku a jednou z největších na světě. Lanovky spojují nejen několik lyžařských oblastí, ale i dvě spolkové země Rakouska - Salcbursko a Tyrolsko. Celkem si můžete užívat 270 perfektně upravených sjezdovek. Čeká na Vás i mnoho snowparků, free ride lyžování, zimní turistické trasy, běžecké tratě, apres ski bary a mnoho dalšího. A to není vše. V budoucnu se plánuje další lanovkové spojení z Viehhofenu na vrchol Sonnkogel (Skicircus). Již nyní je v provozu nová lanovka z Viehhofenu do Zell am See.


Pěšky od lanovky zellamseeXpress

Chcete svůj den strávit sportovně? Obujte si přeskáče přímo v resortu a dostaňte se bez auta k lanovce zellamseeXpress, která je vstupní branou do lyžařského a turistického ráje. Od resortu dojedete až k lanovce na lyžích! Pěšky trvá cesta jen 9 minut (600 m). Nebo nasedněte do auta či bezplatného skibusu a nechte se odvézt k lanovce Schönleitenbahn ve vyhlášené oblasti Skicircus.


Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

Vyberte si některý z 29 apartmánů s balkonem nebo terasou. Samozřejmostí jsou parkovací místa a místnost pro úschovu lyží a kol. Součástí resortu je také restaurace a wellness. V interiérech i v exteriéru bude použit kvalitní materiál, fasáda domu dekorována přírodním kamenem a dřevem. Projekt bude postaven v typickém alpském stylu.


Kompletní vybavení

Apartmány budou předány jejich novým majitelům kompletně zařízené a vybavené tak, aby je bylo možné ihned začít pronajímat.


Atraktivní investice

Apartmány jsou na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Očekávané příjmy z pronájmu se pohybují na úrovni cca 3,13 % v prvním roce a 3,71 % ve druhém roce. 

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.


Termín výstavby

Výstavba první fáze projektu (budovy A a B) by měla být zahájena v květnu/červnu 2021.  Dokončení je plánováno na Vánoce 2022. Druhá fáze výstavby (budovy C a D) o půl roku déle. 

Projekt staví renomovaný developer s mnohaletou historií na rakouském trhu, který se pyšní množstvím úspěšně realizovaných projektů. Pro investora představuje garanci kvality a bezpečně uložených prostředků.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku místa výstavby v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: