SKI AMADÉ - Nové apartmány v kolébce světové lyžařské elity

Referenční číslo: GI19361
Země: Rakousko
Region: St. Johann/Wagrain
Město: Alpendorf
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 66.63 m2 - 126.00 m2
 
Cena:


Prodáno

Kupující neplatí realitní provizi!

Představujeme jedinečnou investiční příležitost – skvěle vybavený nový resort apartmánů v Alpendorfu ve Ski Amadé, největší lyžařské oblasti Rakouska. Investujte tam, kde ostatní tráví dovolenou. Učte své děti lyžovat v kolébce lyžařské elity. Zdokonalte svůj styl přímo v lyžařské škole Hermanna Maiera. Nezmeškejte příležitost koupě za příznivé ceny. Alpendorf čeká po propojení s okolními středisky zvýšená atraktivita. Předpokládá se tak růst cen nemovitostí i atraktivní příjmy z pronájmu.

Ski Amadé – nekonečné množství zábavy na jeden skipas

Ski Amadé je rakouský největší lyžařský ráj na území Salzburska a Štýrska, který spojuje 5 regionů, 25 špičkových lyžařských středisek, 270 moderních lanovek a 760 km bezchybně udržovaných sjezdovek, které si můžete užívat na jeden skipas. Nabízí nepřeberné množství aktivit a zábavy i mimo sjezdovku, moderní sportovní aplikace a zážitkové balíčky. Krom toho se zde koná mnoho sportovních soutěží, ve kterých si porovnávají síly nejlepší sportovci z celého světa.

Snow Space Salzburg – kolébka lyžařské elity

Snow Space Salzburg je součástí největší lyžařské oblasti Rakouska Ski Amadé. Najdete zde 120 km perfektně upravených sjezdovek, 45 moderních lanovek, snowpark a zážitkový areál pro děti. Oblast je známá také jako kolébka světové lyžařské elity, se kterou jsou spojena taková jména jako Marcel Hirscher, Michaela Kirchgasser či Hermann Maier.

Marcel Hirscher, nejlepší sjezdař posledních let a několikrát oceněný nejlepší sportovec Rakouska, vyhrál osmkrát Světový pohár, je držitelem 2 zlatých medailí z olympijských her a získal 7 titulů z mistrovství světa. Poprvé na sebe výrazně upozornil na juniorském mistrovství světa 2007 doma ve Flachau, kde vyhrál obří slalom. Celkem zde získal 3 zlaté, 2 stříbrné a 1 bronzovou medaili.

Hermann Maier, rakouská lyžařská legenda zrozená v Altenmarktu, vyhrál 4 tituly ve Světovém poháru, 4 olympijské medaile a 3 tituly mistra světa. Ve Flachau nyní provozuje se svým bratrem Alexem lyžařskou školu, kterou založil už jeho otec.

Novinka – propojení s oblastí Flachauwinkl/Kleinarl

Propojení středisek Flachau, Wagrain a St. Johann/Alpendorf v sezóně 2017/18 a vznik nové značky Snow Space Salzburg bude v roce 2020 završeno novou 10-místnou gondolou Flying Mozart a výstavbou propojovací lanovky Panorama Link vedoucí z vrcholu Griessenkar do sedla Frauenalmsattel nad Kleinarl, která tak propojí Snow Space s oblastí Flachauwinkl/Kleinarl. Jedná se o jednu z největších investic v rakouských Alpách v sezóně 2019/2020, která ještě povýší celou oblast na prémiové lyžařské středisko z hlediska komfortu a přepravního výkonu.

Nový resort apartmánů

Využijte jedinečnou investiční příležitost. V úžasné lokalitě, přímo v Alpendorfu, jen 700 metrů od lanovek, se nyní nabízí nové apartmány k prodeji do osobního vlastnictví. Ceny jsou vzhledem k lokalitě zatím velmi příznivé. Po propojení s oblastí Flachauwinkl/Kleinarl se ještě zvýší atraktivita tohoto střediska. Předpokládá se tak růst cen nemovitostí i atraktivní příjmy z pronájmu.

Umístění resortu

Rezidence se nachází pouze 700 metrů od lanovky. K té dojedete pohodlně skibusem, který zastavuje 100 metrů od domu. Z apartmánů si můžete vychutnat krásný výhled na St. Johann in Pongau. Tato alpská vesnička je právem nazývána „prázdninovým rájem na zemi“. V bezprostřední blízkosti jsou lyžařské školy, školky, půjčovna lyží, kryté i venkovní tenisové kurty, restaurace, bary, apres ski. Zajímavá je zde i letní sezóna s množstvím turistických a cyklistických tras, mnoha zajímavými hřišti pro děti či bikepark pro milovníky adrenalinu na kole.

Vynikající dostupnost

Alpendorf je velmi dobře dostupný. Z Prahy se sem dostanete za necelých 5 hodin jízdy. Trasa měří pouze 441 km. Letiště v Salzburgu je pouhých 45 minut odsud. 

Skvělá vybavenost

Tento resort nabízí celkem 16 hotelových pokojů a 19 apartmánů. Čtyřpatrová rezidence bude disponovat restaurací, fitness, lyžárnou, wellness s luxusním vnitřním bazénem, brouzdalištěm pro děti, saunou a párou. K dispozici budou rovněž podzemní garáže s 35 parkovacími místy pro osobní automobily a 11 venkovních parkovacích míst. Jednotky jsou prodávány včetně kompletního vybavení dle vybraných nábytkových balíčků.

Užívání apartmánů

Apartmány se prodávají do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné 6 týdnů v roce, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Termín výstavby

Výstavba byla v říjnu 2019 zahájena. Dokončení se plánuje do 2 let.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Foto: FamVeld/Shutterstock.com, Billion Photos/Shutterstock, Dean Drobot/Shutterstock.com, photoinnovation/Shutterstock.com, lassedesignen/Shutterstock.com,  IM_photo/Shutterstock.com,  gorillaimages/Shutterstock.com

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: