Nový resort apartmánů v olympijském regionu

Referenční číslo: CA19929
Země: Rakousko
Region: Seefeld in Tirol
Město: Mösern
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 44.00 m2 - 138.00 m2
 
Cena:
285.000 € - 1.250.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Kupující neplatí realitní provizi!

Nový projekt apartmánů je situován na slunečném místě v městečku Mösern v blízkosti známého tyrolského olympijského střediska Seefeld in Tirol. Oblast nabízí nepřeberné množství aktivit v průběhu letní i zimní sezóny. Od mistrovských podmínek pro běžkařské lyžování, přes fotbal, turistiku, cyklistiku, biatlon, sjezdové lyžování, paragliding, sáňkování, horolezectví, až po prvotřídní wellness a vodní svět. Má co nabídnout sportovním nadšencům i rodinám s malými dětmi. 

Apartmány do osobního vlastnictví

Rezidence se skládá z apartmánů různých velikostí, které jsou nabízeny k prodeji do osobního vlastnictví.  Vybrat si můžete z 8 apartmánů s 1 – 3 ložnicemi. Součástí většiny apartmánů je vlastní terasa, odkud si můžete užívat úžasný výhled na okolní hory. K apartmánům náleží rovněž venkovní parkovací místo.

Vybavenost resortu

Všechny apartmány jsou předávány kompletně zařízené a vybavené. V domě je k dispozici recepce a exkluzivní wellness s finskou saunou, infračervenou kabinou a relaxační místností.

Atraktivní investice

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Očekávané příjmy z pronájmu se šplhají až k 4,55 % z kupní ceny. Výjimkou jsou apartmány TOP 7 a TOP 8, které je možné využívat volnočasově bez nutnosti pronájmu.

Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat.

Vynikající dostupnost

Z Prahy se do Mösernu dostanete za 5,5 hodiny pohodlné jízdy. Pro cestu přes Mnichov nepotřebujete v současné době německou, ani rakouskou dálniční známku.

Termín výstavby

Apartmány jsou ve výstavbě a jejich dokončení se předpokládá v únoru 2020.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Foto: Dean Drobot/Shutterstock.com, Jacob Lund/Shutterstock.com, Nejron Photo/Shutterstock.com, FooTToo/Shutterstock.com, Oleg_P/Shutterstock.com, nullplus/Shutterstock.com, g-stockstudio/Shuttestock.com

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: