4* Wellness apartmány s panoramatickým výhledem na jezero

Referenční číslo: AV19930
Země: Rakousko
Region: Kaprun/Zell am See
Město: Zell am See
Typ nemovitosti: Luxusní nemovitost
Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 35.07 m2 - 131.15 m2
 
Cena:
234.900 € - 1.099.900 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Kupující neplatí realitní provizi!

Představujeme nový resort apartmánů s panoramatickým výhledem na jezero Zeller See a centrum města Zell am See, které je jen několik minut chůze odsud. V pěší vzdálenosti je také lanovka trassXpress, která je vstupní branou do lyžařského a turistického ráje oblíbeného alpského střediska.

Projekt staví renomovaný developer s 10 letou historií na rakouském trhu, který se pyšní mnoha úspěšně realizovanými projekty. Pro investora představuje garanci kvality a bezpečně uložených prostředků.


Více informací také na www.resort-zellamsee.cz.

Zell am See - Kaprun

Jezero – hory – ledovec. Žádný jiný region nenabízí takto jedinečnou kombinaci! Letní i zimní sezónu si zde užijete na 100 %. Oblast spadá pod nejstarší národní park Rakouska – Vysoké Taury - rozmanitou oblast plnou nedotčené přírody na ploše přesahující 1800 km2 s nejvyšší horou Rakouska Grossglockner.

Na své si tu přijdou sportovci, rodiny s dětmi i dříve narození. Nespočet turistických a cyklistických tras, 18-ti jamková golfová hřiště, fantasticky upravené sjezdovky všech obtížností včetně lyžování na ledovci, snow parky, prvotřídní wellness centrum Tauern Spa či rodinné centrum na Maiskogelu máte na dosah. Oblast nadchne i milovníky paraglidingu a horolezectví. Velmi oblíbená je ferrata s výhledem na ohromující vysokohorskou vodní nádrž v Kaprunu. Krásné historické centrum Zell am See nabízí mnoho obchůdků a dobrých restaurací. Kolem jezera, které láká ke koupání i vodním sportům, se line romantická promenáda.


Nová lanovková spojení

Na konci listopadu 2019 bylo slavnostně otevřeno dlouho očekávané lanovkové spojení 3K K-ONNECTIONZ centra Kaprunu se tak dostanete kabinkou přes Maiskogel přímo až na ledovec Kitzsteinhorn.

Od roku 2019 je v provozu také nová lanovka ZELLAMSEEXPRESS, díky které se ze Schmittenhöhe v Zell am See dostanete do Viehhofenu… a ten je již součástí oblíbeného střediska Ski Circus. V budoucnu se plánuje další lanovkové propojení z Viehhofenu do srdce Ski Circusu. Na lyžích byste se tak dostali z Zell am See až přímo do vyhlášeného Saalbachu.  

Již nyní můžete využít SKI ALPIN CARD, která otevírá dveře k lyžařským zážitkům nejvyšší úrovně ve všech 3 oblastech – Kaprun včetně ledovce Kitzsteinhorn, Zell am See a střediskem Skicircus. Čeká na vás celkem 408 km sjezdovek, 121 vleků a nekonečně zábavy. 


Apartmány do osobního vlastnictví

Projekt se skládá celkem ze 4 budov s 31 apartmány, které jsou postaveny ve svahu nad jezerem Zeller See. Při plánování projektu byl kladen důraz na luxus a komfort pro Vás a Vaše hosty. V interiérech i v exteriéru bude použit kvalitní materiál, fasáda domu dekorována přírodním kamenem a dřevem. Projekt bude postaven v typickém alpském stylu.


Vybavení apartmánů

Apartmány budou vybaveny kvalitními podlahami a podlahovým topením, designovou sanitou a kuchyní se všemi spotřebiči. Každý apartmán má navíc vlastní saunu. U nábytkových balíčků si můžete vybrat z několika materiálů a barev. Apartmány budou předány jejich novým majitelům kompletně zařízené a vybavené tak, aby je bylo možné ihned začít pronajímat. Vlastníci mohou v komplexu využívat také prádelnu se sušárnou, lyžárnu s uzamykatelnými skříňkami a vysoušeči bot. Vlastníci mají k dispozici komoru, kde si mohou nechávat své osobní věci.


Prvotřídní služby resortu

Vy i Vaši hosté si budete moct během svých pobytů užívat služeb komplexu jako je např. snídaně do pokoje, shuttle service, bezplatná wifi, bezplatné parkování, denní úklid, služby recepce, možnost příjezdu a odjezdu každý den, dobíjecí stanice pro elektromobily a další služby. V komplexu bude k dispozici fitness a menší lobby/bar.


Atraktivní investice

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. 

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.


Termín výstavby

Výstavba projektu byla již zahájena. Dokončení projektu se předpokládá v prosinci 2021.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.


Detailní informace najdete na www.resort-zellamsee.cz.

Video z místa výstavby


 

Foto: ArdeaA/ Shutterstock.com, mRGB/ Shutterstock.com, canadastock/ Shutterstock.com, Yuriy Biryukov/ Shutterstock.com, Irina Rogova/ Shuttestock.com

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: