Nový projekt apartmánů v oblíbeném lyžařském středisku Kaprun

Referenční číslo: HL19774
Země: Rakousko
Region: Kaprun/Zell am See
Město: Kaprun
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 48.14 m2 - 105.87 m2
 
Cena:
378.600 € - 907.320 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Kupující neplatí realitní provizi!

Ve světoznámém lyžařském středisku Kaprun bude postaven nový projekt apartmánů určených ke kombinaci vlastního užívání a dalšího pronájmu. Apartmány jsou tak skvělou investicí!  V nemovitosti můžete pobývat několik týdnů v roce a ve zbývajícím čase apartmán prostřednictvím profesionální agentury pronajímáte turistům.

Objekt s rozlohou 2448 m2 nabízí 20 suit a 12 apartmánů, foyer s recepcí, prostornou restauraci s terasou, kuchyň a wellness centrum s bazénem vyhřátým na 36 °. Stylový design a alpská atmosféra přispívají k příjemnému komfortu bydlení. Architekt myslel i na skladovací, technické a další místnosti a lyžárny. K dispozici je také velké podzemní parkoviště.

Jeďte na dovolenou a přitom přijeďte domů. Váš plně vybavený apartmán Vás přivítá elegantním designem a přírodními materiály, díky kterým se zde budete cítit příjemně. Vychutnejte si exkluzivní životní styl v horách vně každodenního života - v obývacím pokoji, před praskajícím ohněm v krbu nebo na panoramatické terase. Pokud nebudete využívat nemovitost sami, bude pronajímána turistům a vy tak získáte příjem z pronájmu. Tato destinace je celoročně oblíbená a po celý rok velmi dobře obsazovaná.

Jako vlastník jednoho z apartmánů můžete během svého pobytu využívat všechny služby tohoto exkluzivního komplexu jako jsou welness, restaurace, bary apod.

Zahájení výstavby se předpokládá na podzim 2018. Výstavba bude dokončena na podzim 2019.

Ne bezdůvodně je oblast Zell am See-Kaprun jednou z nejkrásnějších a nejrůznorodějších rekreačních oblastí v Rakousku - v každém období má své kouzlo. Zatímco ledovcový svět kombinuje sport a  dobrodružství, idylické Zeller See a moderní lázně Tauern vás zvou k relaxaci. Budete-li na chvíli chtít vyměnit život v horách za šarmantní Mozartovo město Salcburk, je tento mix tradice, urbanismu a zábavy vzdálen pouze půlhodiny jízdy autem. Mezi Mönschberg a Kapuzinerberg se pořádá mnoho uměleckých a kulturních akcí. Absolutní nutností je návštěva jedné z historických kaváren a procházka po světoznámé Getreidegasse.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi. 

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: