Nový projekt apartmánů v oblíbeném lyžařském středisku Kaprun

Referenční číslo: HL19774
Země: Rakousko
Region: Kaprun/Zell am See
Město: Kaprun
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 54.11 m2
 
Cena:
344.500 € - 345.400 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Prodáno

Kupující neplatí realitní provizi!

Ve světoznámém lyžařském středisku Kaprun bude postaven nový projekt apartmánů určených ke kombinaci vlastního užívání a dalšího pronájmu. Apartmány jsou skvělou příležitostí pro investory!  V nemovitosti můžete pobývat několik týdnů v roce a ve zbývajícím čase apartmán prostřednictvím profesionální agentury pronajímáte turistům. Tato destinace je celoročně oblíbená a po celý rok velmi dobře obsazovaná.

Objekt s rozlohou 2448 m2 nabízí 20 suit a 12 apartmánů, foyer s recepcí, prostornou restauraci s terasou a wellness centrum s bazénem vyhřátým na 36 °C. Stylový design a alpská atmosféra přispívají k příjemnému komfortu bydlení. K dispozici je také velké podzemní parkoviště, lyžárna a úložné prostory.

Jeďte na dovolenou a užijte si ji v pohodlí domova. Váš plně vybavený apartmán Vás přivítá elegantním designem a přírodními materiály, díky kterým se zde budete cítit příjemně. Vychutnejte si přepychový životní styl v horách daleko od každodenní rutiny - v obývacím pokoji, před praskajícím ohněm v krbu nebo na panoramatické terase.

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví, nicméně majitel nemovitosti je povinen tuto nemovitost dále komerčně pronajímat. Vlastní užívání nemovitosti je možné několik týdnů v roce, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat.

Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Jako vlastník jednoho z apartmánů můžete během svého pobytu využívat všechny služby tohoto exkluzivního komplexu jako jsou welness, restaurace, bary apod.

Výstavba byla již zahájena. Dokončení je plánováno na podzim 2019.

Ne bezdůvodně je oblast Zell am See-Kaprun považována za jednu z nejkrásnějších a nejrůznorodějších rekreačních oblastí v Rakousku - v každém období má své kouzlo. Zatímco ledovcový svět kombinuje sport a dobrodružství, idylické Zeller See a moderní lázně Tauern vás zvou k relaxaci. Budete-li na chvíli chtít vyměnit život v horách za šarmantní Mozartovo město Salcburk, je tento mix tradice, urbanismu a zábavy v dosahu pouze půlhodiny jízdy autem. Mezi Mönschberg a Kapuzinerberg se pořádá mnoho uměleckých a kulturních akcí. Absolutní nutností je návštěva jedné z historických kaváren a procházka po světoznámé Getreidegasse.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi. 

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: