Nový 4* resort apartmánů v oblasti Ski-Circus

Referenční číslo: AV19796
Země: Rakousko
Region: Saalbach/Hinterglemm
Město: Hinterglemm
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 29.00 m2
 
Cena:
239.900 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Prodáno

Kupující neplatí realitní provizi!

Představujeme nový resort 4* apartmánů, který je v pořadí již jedenáctým rakouským projektem tohoto úspěšného developera. Díky mnohaletým zkušenostem představuje garanci kvality, komfortu, spolehlivosti a dobře investovaných prostředků.

Lokalita

Nemovitost se nachází v obci Hinterglemm, který je celoročně láká k relaxaci i aktivní dovolené. Leží v srdci lyžařské oblasti Ski-Circus, která propojuje střediska Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Gieberbrunn a nabízí více než 270 km sjezdovek s kvalitními sněhovými podmínkami od prosince až do jara. V létě si můžete užít až 400 km turistických a 720 km cyklistických tras a několik golfových hřišť s úžasnými výhledy do okolních hor. Oblast nabízí mnoho aktivit pro rodiny s dětmi, skvělé restaurace a obchody. 

Projekt

Komplex se skládá ze 3 budov, které budou postaveny ve svahu v několika úrovních. Vybrat si můžete z celkem 42 studií a apartmánů se 2 – 3 ložnicemi. Ke každému apartmánu náleží balkón a kryté parkovací místo či parkovací místo v podzemní garáži.

Součástí resortu je lobby, bar, 2 restaurace, fitness, spa s odpočinkovou místností, saunami, vnitřním a venkovním bazénem. Část wellness je oddělená a určená pouze pro dospělé. Je možné objednat si i příjemnou masáž. K dispozici je také prádelna a lyžárna s vysoušeči bot. Majitelům jsou k dispozici privátní boxy pro úschovu věcí.

Předností komplexu je jeho orientace na jižní stranu s krásným výhledem na Zwölferkogel, centrum Hinterglemmu a okolní alpské vrcholky.

Vybavení

Apartmány se prodávají kompletně vybavené a zařízené tak, aby je bylo možné okamžitě začít pronajímat. Jako budoucí vlastník apartmánu si můžete vybrat z několika barev a materiálů vybavení z nábytkových balíčků, které jsou pečlivě připraveny architekty a designéry.

Parkování

Své auto můžete po příjezdu zaparkovat v podzemní garáži nebo na venkovním krytém místě a nechat ho tam až do Vašeho odjezdu. Vše je totiž v docházkové vzdálenosti od komplexu. Pokud byste potřebovali transfer, soukromý shuttle servis komplexu Vás dopraví, kam budete potřebovat.

Další pronájem

Apartmány se prodávají do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Očekávaný příjem z pronájmu v prvním roce činí 4,14 % po odpočtu provozních nákladů a před zdaněním.

Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat.

Termín výstavby

Výstavba byla již zahájena. Předání se očekává do konce roku 2020.

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás! Rádi Vám poskytneme více informací či domluvíme prohlídku místa výstavby. Kupující neplatí realitní provizi!


Foto: Boris-B/ Shutterstock.com, Martin Dworschak/ Shutterstock.com, mRGB/ Shutterstock.com 

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: