Nové apartmány v centru Piesendorfu

Referenční číslo: SB19588
Země: Rakousko
Region: Kaprun/Zell am See
Město: Piesendorf
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 104.28 m2
 
Cena:
422.264 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Vysoká očekávaná výnosnost!

Nabízíme Vám nové apartmány, které jsou situovány v centru Piesendorfu. V okolí najdete obchody, pekárnu a několik restaurací. Apartmány leží jen 6 minut od oblíbeného Kaprunu, který nabízí i celoroční lyžování na ledovci Kitzsteinhorn. Apartmány leží také 10 minut od města Zell am See, kde najdete nejen sjezdovky, ale i jezero na koupání. Apartmány v Piesendorfu jsou tak ideálně využitelné v letní i v zimní sezóně.

K dispozici je 24 apartmánů rozdělených do 3 budov. V hlavní budově bude restaurace, wellness a 2 podkrovní apartmány. V domech A a B bude vždy 11 apartmánů.

Apartmány mají rozlohu 50–110 m2. Na výběr jsou apartmány s jednou až čtyřmi ložnicemi. Apartmány charakterizuje moderní alpský design, prostorné obytné místnosti, kuchyně a velká okna. Ke každému apartmánu patří terasa nebo balkón, kde si můžete vychutnat kromě krásného výhledu na okolní hory i dobrý oběd nebo večerní skleničku.

Vybavení apartmánů je zajištěno společností Mountain Concept. Kupující jedná o vybavení svého apartmánu přímo s touto společností. Cena vybavení není zahrnuta v kupní ceně apartmánů.

V kupní ceně je zahrnuto 1–2 parkovací místa.

Apartmány jsou určeny ke kombinaci vlastního užívání a dalšího komerčního pronájmu. Pronájem apartmánů je zajištěn profesionální agenturou. Očekávané výnosy z pronájmu až 4,79 % z celkové investice (tedy z kupní ceny včetně vedlejších nákladů spojených s koupí nemovitosti).

Výstavba již byla zahájena. Poslední apartmán bude dokončen v listopadu 2018.

Více informací Vám rádi sdělíme na vyžádání.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: