Nové apartmány v centru Piesendorfu

Referenční číslo: SB19588
Země: Rakousko
Region: Kaprun/Zell am See
Město: Piesendorf
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 104.28 m2
 
Cena:
422.264 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Prodáno

Vysoká očekávaná výnosnost!

Nabízíme Vám nové apartmány, které jsou situovány v centru Piesendorfu. V okolí najdete obchody, pekárnu a několik restaurací. Apartmány leží jen 6 minut od oblíbeného Kaprunu, který nabízí i celoroční lyžování na ledovci Kitzsteinhorn. Apartmány leží také 10 minut od města Zell am See, kde najdete nejen sjezdovky, ale i jezero na koupání. Apartmány v Piesendorfu jsou tak ideálně využitelné v letní i v zimní sezóně.

K dispozici je 24 apartmánů rozdělených do 3 budov. V hlavní budově bude restaurace, wellness a 2 podkrovní apartmány. V domech A a B bude vždy 11 apartmánů.

Apartmány mají rozlohu 50–110 m2. Na výběr jsou apartmány s jednou až čtyřmi ložnicemi. Apartmány charakterizuje moderní alpský design, prostorné obytné místnosti, kuchyně a velká okna. Ke každému apartmánu patří terasa nebo balkón, kde si můžete vychutnat kromě krásného výhledu na okolní hory i dobrý oběd nebo večerní skleničku.

Vybavení apartmánů je zajištěno společností Mountain Concept. Kupující jedná o vybavení svého apartmánu přímo s touto společností. Cena vybavení není zahrnuta v kupní ceně apartmánů.

V kupní ceně je zahrnuto 1–2 parkovací místa.

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví, nicméně majitel nemovitosti je povinen tuto nemovitost dále komerčně pronajímat. Vlastní užívání nemovitosti je možné několik týdnů v roce, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Očekávané výnosy z pronájmu až 4,79 % z celkové investice (tedy z kupní ceny včetně vedlejších nákladů spojených s koupí nemovitosti).

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Výstavba již byla zahájena. Poslední apartmán bude dokončen v listopadu 2018.

Více informací Vám rádi sdělíme na vyžádání.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: