Nové apartmány u lanovek Serfaus - Fiss - Ladis

Referenční číslo: CA19829
Země: Rakousko
Region: Jiné oblasti
Město: Serfaus
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 41.05 m2
 
Cena:


Prodáno

Kupující neplatí realitní provizi!

Představujeme nový resort 13 apartmánů, který vzniká na vynikajícím místě pouhých 300 metrů od lanovek a centra městečka Serfaus. Díky skvělému umístění si můžete užívat blízkost turistických a cyklistických tras, sjezdovek a běžkařských tras. Pouhé 4 km odsud jsou další lanovky oblasti Fiss – Ladis a 5 km odsud známý Serfauser Sauser – vyhledávaná atrakce, ve které se váš sen o létání stane realitou.

Apartmány se prodávají kompletně zařízené a vybavené. Samozřejmostí jsou plně vybavené kuchyně, balkóny, WiFi a televize.

Ke společným prostorám patří welness zóna, která zahrnuje finskou saunu, infračervenou kabinu a relaxační místnost. V domě je k dispozici také lyžárna s vysoušečem bot. K apartmánům s jednou ložnicí náleží 1 parkovací místo v garáži, k apartmánům se dvěma ložnicemi 1 parkovací místo v garáži a 1 parkovací místo venku.

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví, nicméně majitel nemovitosti je povinen tuto nemovitost dále komerčně pronajímat. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Smlouva o dalším pronájmu se uzavírá na 20 let.

Výstavba projektu byla zahájena 17. 9. 2018 a dokončena by měla být na podzim 2019.

Serfaus-Fiss-Ladis je bezpochyby jedna z nejlepších lyžařských oblastí Rakouska, která získala i řadu ocenění. Tento největší rodinný lyžařský resort se rozprostírá od 1200 až po 2820 m.n.m. a nabízí sjezdovky všech náročností. Užívat si můžete i sáňkařské dráhy (některé i s nočním provozem), běžkařské trasy, aprés ski, restaurace, prostorný dětský lyžařský ráj a mnoho adrenalinových atrakcí. Serfaus nabízí mnoho nádherných turistických a cyklistických tras včetně bike parku. Můžete si zde užít i raftování, koupání a relaxování u horských jezer či v některém z bazénů a spa. I pro malé návštěvníky čeká mnoho atrakcí, dobrodružné stezky a zábavní park. Můžete využít také letní slevovou kartu.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo od developera a kupující neplatí realitní provizi.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: